تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۲۹ شناسه خبر: 50566

برای رقابت‌های داخل سالن آسیا؛

علی صانعی تیم ملی فوتسال بانوان را همراهی نمی‌کند

علی صانعی تیم ملی فوتسال بانوان را همراهی نمی‌کند

با اعلام کمیته فنی و توسعه فوتسال، علی صانعی نمی‌تواند تیم فوتسال بانوان را در مسابقات آسیایی داخل سالن همراهی کند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر حضور علی صانعی در تیم فوتسال بانوان و همراهی این تیم در مسابقات آسیایی داخل سالن مطرح شده بود که این موضوع واکنش کمیته فنی و توسعه فوتسال را در پی داشت.

عباس ترابیان رئیس این کمیته گفت: قبلا نامه‌ای از سوی کمیته بانوان به کمیته فنی آمده بود که لازم به ذکر چند نکته است. قبل از اینکه این نامه به کمیته فنی بیاید، ما در مورد مربیان تیم ملی در بخش مردان اعلام کردیم که هر مربی باید در یک تیم فعالیت داشته باشد و امکان فعالیت همزمان در تیم بزرگسالان و تیم امید نیست.

وی تاکید کرد: حضور یک نفر در یک تیم به عنوان سرمربی و در تیم دیگر به عنوان مدیرفنی شدنی و صحیح نیست. نمی‌شود علی صانعی هم در تیم ملی بزرگسالان و امید مردان باشد و هم مدیرفنی تیم بانوان. متاسفانه بعضی از دوستان در محافلی عنوان کرده‌اند که صانعی برای مسابقات داخل سالن در تیم بانوان فعالیت خواهد کرد که نظر کمیته فنی این نیست.

رئیس کمیته فنی فوتسال یادآور شد: البته مسائل این چنینی در کمیته فنی بررسی و ارزیابی و در نهایت نتیجه گیری می‌شود ولی مسئولیت اجرایی آن با خود فدراسیون فوتبال است. اگر تصمیمی بر خلاف تصمیمات کمیته فنی اجرا شود، صلاح فدراسیون است.

ترابیان در پایان گفت: کادر فنی تیم فوتسال بانوان برای مسابقات داخل سالن آسیا معرفی شده است و در آن لیست، سرمربی هم مشخص است. وقتی این تیم سرمربی توانمند و مقتدری دارد، دیگر نیازی نیست که از مربیان دیگر استفاده کنند مگر اینکه بخواهند از بزرگان فوتسال مشورت بگیرند. ما هم عزیزان زیادی را به جز علی صانعی به تیم بانوان معرفی کرده‌ایم که می‌توانند از آنها مشورت بگیرند.

علی صانعی پیش از این در مسابقات فوتسال زنان قهرمانی آسیا روی نیمکت تیم بانوان ایران نشست! و فروزان سلیمانی سرمربی تیم ایران را همراهی کرد.

علی صانعی

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ ملی‌پوشان فوتسال ایران باید شهریور ماه در مسابقات داخل سالن آسیا به میزبانی ترکمنستان شرکت کنند.

 

کادر فنی تیم‌ملی فوتسال بانوان پیش از بازی‌های داخل سالن آسیا تغییر می‌کند

منبع: خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *