تاریخ: ۱۳۹۶-۰۴-۱۷ شناسه خبر: 51063

نتایج مسابقات اسکواش قهرمانی کشور دختران زیر ۱۵ و ۱۳ سال

مسابقات قهرمانی دختران زیر 15 و 13 سال اسکواش کشور طی روزهای پنج شنبه و جمعه 15 و 16 تیر ماه سال جاری به میزبانی هیات اسکواش آذربایجان شرقی در خانه اسکواش تبریز برگزار شد

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ ابوذر فرنژاد رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: مسابقات قهرمانی دختران زیر ۱۵ و ۱۳ سال اسکواش کشور طی روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیر ماه سال جاری به میزبانی هیات اسکواش آذربایجان شرقی در خانه اسکواش تبریز برگزار شد که دختران اسکواش باز برتر از سراسر کشور به مصاف هم رفتند.

وی افزود: در رده زیر ۱۵ سال، مقام اول را ستایش پزشکی از اراک کسب کرد، مهدیس هاشمی از فارس مقام دوم را به خود اختصاص داد و مقام سوم مشترک این دوره را هستی ندیمی نیا از کیش و زهرا فخر از آران و بیدگل کسب کردند.

مسابقات رده سنی زیر ۱۵ سال اسکواش کشور با حضور ۳۲ بازیکن از استان های ، مرکزی، لرستان، همدان ، تهران ، سمنان، اصفهان ، فارس، تبریز ، سیستان ، زنجان، یزد، هرمزگان و گیلان برگزار شد.

مرکز شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و ۲۱۵ کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *