تاریخ: ۱۳۹۶-۰۴-۲۸ شناسه خبر: 51435

بازدید معاون بانوان وزارت ورزش از اردوی تیم ملی ووشو بانوان

بازدید معاون بانوان وزارت ورزش از اردوی تیم ملی ووشو

فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بانوان ووشو بازدید کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان روز چهارشنبه با حضور در آکادمی ووشو از تمرینات تیم های ملی جوانان و بزرگسالان ایران بازدید کرد.

وی که مورد استقبال خانم «شهین نظری» نایب رئیس فدراسیون ووشو قرار گرفت، برای ملی پوشان ایران در رقابت های آسیایی کره جنوبی و جهانی روسیه آرزوی موفقیت کرد.

در ابتدا این بازدید، نایب رئیس فدراسیون گزارشی از نحوه آماده سازی ملی پوشان ارائه کرد و سپس معاون وزارت ورزش برای دقایقی با «لیو شو یان» سرمربی چینی تیم ایران به گفت وگو پرداخت.

محمدیان خطاب به سرمربی چینی، گفت: بانوان ووشوکار ایران طی سال های اخیر همواره در رویدادهای گوناگون مدال آور بوده اند و امیدوارم شرایط آمادگی آنان به گونه ای باشد که امسال نیز در جمع برترین ها قرار بگیرند.

معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در ادامه خطاب به بانوان ووشوکار، عنوان کرد: شما اراده و لیاقت رسیدن به قهرمانی های متعدد را داشته اید.ووشو از فدراسیون های با برنامه و منسجمی است که در راستای مدیریت قوی دکترعلی نژاد و همچنین خانم نظری، با شرایط خوبی روبرو است.

وی افزود: با بهره بری از این شرایط ایده آل و به کارگیری توانایی های خود، به موفقیت دست یافته و موجب شادمانی مردم و سربلندی خانواده هایتان شوید.

دکترمحمدیان ورزشکاران را به دلیل حضور در مسابقات بین المللی متعدد، سفیران ایران دانست و گفت: یقین دارم بانوان ووشو از مدال آوران بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا خواهند بود و به قهرمانی های متعددی دست می یابند.

وی با اشاره به اینکه فدراسیون های اندکی وجود دارند که تمامی امکانات را در اختیار ورزشکاران قرار می دهند، افزود: ووشو از قبیل فدراسیون های محسوب می شود که همه امکانات را دارد و در رشته های دیگر هم به دنبال این هستیم تا چنین شرایطی ایجاد شود.

این مقام مسئول در پایان ورزشکاران رده ملی را استعدادهای ایران دانست و گفت: در کنار هم باشید تا به موفقیت دست یابید.

«شهربانو منصوریان» قهرمان ووشوی جهان نیز به نمایندگی از ملی پوشان ضمن قدردانی از حضور دکترمحمدیان در اردوی تیم ایران برای دقایقی به صحبت پرداخت.

تیم ملی ووشوی بزرگسالان ایران به منظور حضور در مسابقات قهرمانی جهانی که مهرماه در روسیه برگزار می شود و تیم جوانان نیز برای شرکت در پیکارهای آسیایی که شهریورماه برگزار می شود خود را مهیا می سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *