تاریخ: ۱۳۹۶-۰۴-۳۱ شناسه خبر: 51468

وقتی احساس مادرانه «پتی اشنیدر» وسط مسابقه تنیس گُل می‎کند

پتی اشنیدر

پنی اشنیدر تنیسور 38 ساله سوئیسی در اوج رقابت خود برای جلوگیری از آفتاب سوخته شدن فرزندش بازی را متوقف می‌کند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ پتی اشنیدر ( Patty Schnyder ) تنیسور شماره ۲۵۷ سوئیسی یک تنیسور زن حرفه‌ای است. او از اواسط دهه ۱۹۹۰ مشغول به بازی در تور دبلیوتی‌ای بوده است و در گذشته رتبه ۷ جهانی را در اختیار داشت. او به پیروزی‌های قابل توجهی در برابر رتبه‌های یک جهانی دست یافته است.

در طی حرفه طولانی‌اش، وی چهار بار به یک‌چهارم نهایی مسابقات گرند اسلم و نیز یک نیمه‌نهایی رسیده است. او ده عنوان تک‌نفره دبلیوتی‌ای و ۴ عنوان دونفره دبلیوتی‌ای را از آن خود کرده است و جوایز نقدی حرفه‌ای او، رقمی بیش از ۷٬۸۰۰٬۰۰۰ دلار است.

روز گذشته در جریان دور شانزدهم مسابقات تنیس اوپن سوئیس در حالیکه همسر و فرزند دو ساله پتی اشنیدر شاهد رقابت او در زمین تنیس بودند، پتی بازی را در اوج مسابقه متوقف کرد تا به همسرش اشاره کند و مطمئن شود که دخترش از آفتاب سوختگی در امان است.

پتی اشنیدر تنیسور زن 38 ساله سوئیسی در اوج رقابت خود برای جلوگیری از آفتاب سوخته شدن فرزندش بازی را متوقف می‌کند.

به محض اشاره پتی ۳۸ ساله همسرش یک ژاکت کوچک بر روی شانه‌هایش می‌گذارد تا از سوختن جلوگیری کند. بعد از پایان بازی دختر اشنیدر به سمت او می‌آید و با عشقی وصف نشدنی به آغوش مادر می‌رود و تصویر بسیار زیبایی را ماندگار می‌کند.

وقتی احساس مادرانه «پنی اشنیدر» وسط مسابقه تنیس گُل می‎کند

البته او در این دیدار با نتایج ۷-۶(۰) ۲-۶ ۶-۳ به آنتونیا لوتنر تنیسور ۲۰ ساله آلمانی باخت.

مادران ورزشکار در هر نقطه از جهان در ۳۶۵ روز سال در کنار حس زیبای مادری به ورزش می‌پردازند پتی تنیسور چپ دست سوئیسی در حالی در رنکینگ جهانی به جایگاه ۲۵۷ زنان رسیده که بعد از بارداری و تولد فرزندش رنکینگش سقوط کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *