تاریخ: ۱۳۹۶-۰۵-۱۰ شناسه خبر: 51762

در جشن برترین‌های فوتبال ایران؛

سخنرانی سانسور شده مدیرعامل باشگاه آینده‌سازان: به بانوان هم به طور خاص نگاه کنید

سعید موحدی مدیر عامل باشگاه آینده‌سازان میهن نجف آباد

سعید موحدی در مراسم انتخاب برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۶-۹۵ خطاب به مسئولین عالی رتبه ورزش کشور گفت: به بانوان هم به طور خاص نگاه کنید.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ سعید موحدی مدیرعامل باشگاه آینده‌سازان میهن نجف آباد در مراسم انتخاب برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۶-۹۵ بعد از انتخاب تیمش به عنوان بهترین تیم لیگ فوتبال بانوان وقتی برای دریافت جایزه به روی سن آمد، سخنانی را خطاب به مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان و همچنین مدیران باشگاه‌ها بیان نمود که از طرف صداوسیما سانسور شد.

این اولین بخش مختص بانوان در این مراسم نبود که گرفتار تیغ سانسور شد. صحبت‌های فروغ موری، بازیکن آینده سازان لحظه دریافت جایزه بهترین بازیکن لیگ فوتبال بانوان نیز بدون دلیل حذف شده بود. البته با وجود سانسور، این سخنرانی، از نگاه افراد حاضر در مراسم مغفول نماند و ثبت گردید.

مگر سعید موحدی چه گفته بود؟

صحبت‌های سعید موحدی در مراسم بهترین‌های فوتبال ایران جز دفاع از «حقوق بانوان» نبود. سخنانی که نیازمند حمایت مسئولین عالی رتبه ورزش کشور است.

مدیرعامل باشگاه آینده‌سازان میهن نجف آباد لحظه دریافت جایزه برترین تیم فوتبال بانوان اعلام کرد: لطفا به بانوان هم به طور خاص نگاه کنید. همانطور که در انتخابات هم آنها یک رای دارند و دیده می‌شوند در ورزش هم از حقوق عادلانه خود سهیم باشند. همانطور که دخترانمان را در منزل مورد تکریم قرار می‌دهیم در ورزش و جامعه هم عرصه را برای فعالیت آنها فراهیم کنیم. اگر یک درصد از هزینه‌هایی که در فوتبال آقایان هست در فوتبال بانوان صرف می‌شد شاید تمام مشکلات یک باشگاه را حل می‌کرد. از مسئولین خواهشمندیم که با نگاه بهتر به حوزه فوتبال دختران به آنها توجه بیشتری داشته باشند.

سعید موحدی مدیرعامل باشگاه آینده‌سازان میهن نجف آباد در مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۶-۹۵ بعد از انتخاب تیمش به عنوان بهترین تیم لیگ فوتبال بانوان: به بانوان هم به طور خاص نگاه کنید

اخبار مرتبط:

بهترین‌های فوتبال بانوان ایران در فصل ۹۶-۹۵

فروغ موری: می‌خواهم امسال خانم گل لیگ بانوان شوم / عنوان بهترین بازیکن حق من بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *