تاریخ: ۱۳۹۶-۰۵-۲۴ شناسه خبر: 52198

طبق اعلام مسئول ورزش بانوان باشگاه ذوب آهن؛

تغییرات کادر فنی در تیم‌های بانوان باشگاه ذوب آهن اصفهان

پروانه شریف زاده مسئول ورزش بانوان باشگاه ذوب آهن از تغییرات کادر فنی در تمام تیم‌های بانوان باشگاه ذوب آهن اصفهان خبر داد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ باشگاه ذوب آهن اصفهان یکی از معدود باشگاه‌هایی در کشور است که به صورت حرفه‌ای از ورزش بانوان حمایت می‌کند. وضعیت تیمداری در ورزش بانوان هفته گذشته مشخص شد. قرار است با حفظ تمام تیم‌های سال گذشته در رشته تیر وکمان بانوان نیز تیمداری داشته باشیم و نماینده این باشگاه در رقابت‌های لیگ برتر شرکت داشته باشد البته با توجه به این که مسابقات تیر وکمان شروع شده تیم ذوب آهن در مسابقات شرکت کرده و تا کنون جایگاه خوبی در لیگ دارد.

پروانه شریف زاده مسئول ورزش بانوان باشگاه ذوب آهن اصفهان در خصوص تیمداری باشگاه ذوب آهن در بخش بانوان گفت: در رشته‌های هندبال، فوتبال و به احتمال زیاد والیبال تغییرات خواهیم داشت. تغییرات ما بیشتر در جهت فرصت دادن به بازیکنان ملی پوش گذشته‌ای است که بعد از اتمام دوران بازی خود در کسوت یک مربی جوان و با دانش نیاز به میدان دیدن دارند و باشگاه ذوب آهن همچون گذشته با علاقه و احترام این فضا را برای چنین مربیانی ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: بدان معنا نیست که مربیان گذشته زبده نبودند، بلکه به دنبال آن هستیم تا نیروهای جوان تازه نفس با ایده‌ها و برنامه‌های جدید را به جامعه ورزش در سطح مربیان به کشور معرفی کنیم. تا کنون حضور مژگان مدایم زاده با توجه به توانمندی و حضور وی در کادر تیم ملی به عنوان سرمربی تیم فوتبال بانوان باشگاه قطعی شده اما کادر وی با نظر ایشان تغییرات دارد و در ادامه نیز لیست بازیکنان تیم را در اختیار باشگاه قرار می‌دهند.

شریف زاده ادامه داد: در رشته والیبال نیز با توجه به وضعیت صادقی در خصوص سرپرستی نایب رییسی فدراسیون والیبال منتظر هستیم. در صورتی که وی در اصفهان باشد به طور قطع ادامه همکاری خواهیم داشت در غیر این صورت باید تصمیم دیگری بگیریم و بالطبع بازیکنان و دیگر اعضا کادر تیم نیز با نظر سرمربی انتخاب می‌شوند.

وی افزود: در رشته بسکتبال و والیبال نشسته وضعیت همانند فصل گذشته است. اما در رشته هندبال به دنبال تغییرات اساسی هستیم، کادر تیم به طور قطع تغییر پیدا می‌کند. گلایه خیلی جدی از هندبالی‌های باشگاه و اصفهان دارم. تمام رشته‌های ما در رده‌های پایه فعالیت‌های خود را از ابتدای تابستان آغاز کردند و با علاقه به دنبال سازندگی و تربیت بازیکنان بوده‌اند به غیر هندبال حتی پیگیری‌های ما هم با وجود فراهم کردن امکانات و شرایط تمرین و آموزش بدون جواب باقی مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *