تاریخ: ۱۳۹۶-۰۶-۲۸ شناسه خبر: 53080

عشق آباد ترکمنستان_2017؛

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ نتایج کشتی با کمربند بانوان بخش آزاد

امروز ۶ نفر از بانوان در رشته کشتی با کمربند بخش آزاد به مصاف حریفان رفتند که زهرا یزدانی و سعیده رحیمی کار خود را با پیروزی آغاز کردند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه رقابت‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا ۲۰۱۷ ، امروز ۶ نفر از بانوان در رشته کشتی با کمربند بخش آزاد به مصاف حریفان رفتند که نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۰ کیلوگرم لیلا سیاهوشی در دور نخست به مصاف شهزاد از ازبکستان رفت در این وزن ۱۰ نفر شرکت کرده‌اند. نماینده وزن منفی ۵۰ کیلوگرم در مسابقات کشتی با کمربند بخش آزاد مقابل حریفی از ازبکستان با نتیجه ۴ بر صفر شکست خورد.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند زهرا یزدانی در دور اول با مرجان ایناتیلا یوا از ترکمنستان رفت. نماینده وزن-۵۵ کیلوگرم در مسابقات کشتی با کمربند بخش آزاد مقابل حریفی از ترکمنستان با اقتدار پیروز شد.

او مبارزه دوم خود را نیز با پیروزی پشت سرگذاشت و مدال برنز خود را قطعی کرد. یزادنی در نیمه نهایی با نماینده ازبکستان دیدار دارد.

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ نتایج دور اول کشتی کمربند بانوان بخش آزاد

در وزن ۶۰ کیلوگرم زهرا محمودی در دور نخست به مصاف تاسبولاتوا از ترکمنستان رفت در این وزن ۵ نفر حضور دارند و مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود. زهرا محمودی در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم در مسابقات کشتی با کمربند بخش آزاد مقابل حریفی از ترکمنستان با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب شد. محمودی در دومین مسابقه خود با نتیجه ۵ بر ۰ مغلوب حریف میزبان شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۶ نفر حضور دارند، لیلا سالاروند در دور اول به مصاف جوراکو زیوا از ازبکستان رفت. نماینده وزن-۶۵ کیلوگرم در مسابقات کشتی با کمربند بخش آزاد مقابل حریفی از ازبکستان با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب شد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم زهرا مجدی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با برنده کشتی گیران مغولستان و ازبکستان مبارزه کرد در این وزن ۱۱ نفر حضور دارند. نماینده وزن ۷۰- کیلوگرم در مسابقات کشتی با کمربند بخش آزاد مقابل حریفی از ازبکستان با نتیجه ۶ بر ۴ پیروز شد.

در وزن ۷۰+ کیلوگرم که ۹ نفر شرکت کرده‌اند، سعیده رحیمی در دور نخست به مصاف شرالیوا از ازبکستان رفت. نماینده وزن مثبت ۷۰ کیلوگرم در مسابقات کشتی با کمربند بخش آزاد مقابل حریفی از ازبکستان با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد.

رحیمی در دور دوم با نتیجه ۳ بر ۰ نماینده کشور میزبان را مغلوب کرد و مدال برنز خود را قطعی نمود. نماینده وزن مثبت ۷۰ کیلوگرم راهی نیمه نهایی شد. در مرحله نیمه نهایی رحیمی باید به مصاف مامارسول از قرقیزستان برود.

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ نتایج دور اول کشتی کمربند بانوان بخش آزاد

در حال بروز رسانی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *