تاریخ: ۱۳۹۶-۰۶-۳۱ شناسه خبر: 53291

عشق آباد ترکمنستان_2017؛

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ گزارش کامل رقابت‌های کشتی آلیش بانوان بخش آزاد

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ گزارش کامل رقابت‌های کشتی آلیش بانوان

در پایان رقابت‌های کشتی آلیش بانوان در بازی‌های داخل سالن آسیا، ایران توسط لیلا سالاروند، مریم احمدی و سعیده رحیمی صاحب سه مدال برنز شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ رقابت‌های آلیش در بخش آزاد بانوان بازی‌های داخل سالن آسیا امروز (جمعه) در شهر عشق آباد پایتخت کشور ترکمنستان برگزار شد. در پایان این رقابت‌ها تیم ایران توسط لیلا سالاروند، مریم احمدی و سعیده رحیمی صاحب مدال برنز شد. گزارش کامل رقابت‌های کشتی آلیش بانوان را در ادامه مرور می‌کنیم:

در وزن ۵۵ کیلوگرم زهرا یزدانی مقابل دیان رحمانیاه از اندونزی شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. یزدانی که خیلی خوب کار کرد و توانست ۴ بر صفر جلو بیفتد، روی یک اشتباه ضربه فنی شد و شکست خورد تا این بار هم با چشمان اشک بار سالن را ترک کند.
بازی‌های داخل سالن آسیا؛ گزارش کامل رقابت‌های کشتی آلیش بانوان زهرا یزدانی

زهرا یزدانی

در وزن ۶۰ کیلوگرم زهرا محمودی مقابل زارینا عبدیرحیمانووا از ترکمنستان مغلوب و حذف شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که با حضور ۵ نفر و به صورت دوره‌ای برگزار شد، لیلا سالاروند کوموشای آتوکور از قرقیزستان را مغلوب کرد وی در مقابل دینارا هالیووا و گلنار هایتبایووا از ترکمنستان شکست خورد و دلفیروز مامادجونووا از ازبکستان را مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.

 

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ گزارش کامل رقابت‌های کشتی آلیش بانوان لیلا سالاروند

لیلا سالاروند

لیلا سالاروند در خصوص علت انصراف حریفش در مرحله شانس مجدد گفت: در مسابقات کشتی باکمربند روز گذشته همین حریف رو شکست داده بودم و فکر می کنم با علم به ناکامی اش از کشتی با من انصراف داد. با قرعه سختی که داشتم خوشحالم که در نهایت به مدال این دوره از رقابت‌ها رسیدم.

در وزن ۷۰ کیلوگرم زهرا مجدی مقابل گلمیرا ایسماتووا از ازبکستان مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۵ کیلوگرم مریم احمدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی مقابل نصیبه سورکیووا از ترکمنستان شکست خورد اما با توجه به حضور در مرحله نیمه نهایی صاحب مدال برنز شد.

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ گزارش کامل رقابت‌های کشتی آلیش بانوان مریم احمدی

مریم احمدی

در وزن ۷۵+ کیلوگرم سعیده رحیمی در دور اول لیلی دورنظراووا از ترکمنستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت تا مدال برنز خود را نیز قطعی کند. رحیمی برای حضور در دیدار فینال به مصاف مونختستگ اوتگون از مغولستان قرار گرفت و مقابل این حریف مغلوب شد.
بازی‌های داخل سالن آسیا؛ گزارش کامل رقابت‌های کشتی آلیش بانوان سعیده رحیمی

سعیده رحیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *