تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ شناسه خبر: 53312

عشق آباد ترکمنستان_2017؛

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ راهیابی یزدانی و رضایی به فینال آلیش در بخش کلاسیک/شیخیان و شجاعی برنزی شدند

زهرا یزدانی و الهه رضایی به دیدار فینال رقابت‌های آلیش در بخش کلاسیک بازی های داخل سالن آسیا راه یافتند.

به گزارش سایت و رزش بانوان؛ رقابت های آلیش بانوان در بخش کلاسیک پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن آسیا، از صبح امروز (شنبه) در شهر عشق آباد ترکمنستان در حال برگزاری است که دو نماینده کشورمان به دیدار فینال راه یافتند و دو نماینده دیگر نیز صاحب مدال برنز شدند.

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ گزارش کامل رقابت‌های کشتی آلیش بانوان زهرا یزدانس

در وزن ۵۵ کیلوگرم زهرا یزدانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم گرایس لوبرانس از فیلیپین را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله لاچین باداگلیوا از ترکمنستان را شکست داد و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در دیدار فینال مانزورای مویدینووا از ازبکستان است.

در وزن ۶۰ کیلوگرم ریحانه شیخیان در دور نخست نویمی تمر از فیلیپین را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد اما در این مرحله مقابل زوهرا مادرایمووا از ترکمنستان شکست خورد و به مدال برنز رسید.

سحر غنی زاده

در وزن ۶۵ کیلوگرم که با حضور ۵ ورزشکار برگزار می شود، سحر غنی زاده در مبارزه نخست خاواسخون جوراکوزیوا از ازبکستان را مغلوب کرد وی در دور بعد مغلوب دلفیروز مامادجونوا از ازبکستان شد. غنی زاده در مسابقه سوم خود نیز مقابل دینارا هالیوا از ترکمنستان شکست خورد. وی یک دیدار دیگر با اولکان آلیبایکیزی از قرقیزستان پیش رو دارد و در صورت پیروزی صاحب مدال برنز خواهد شد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم تیم ایران نماینده ای نداشت.

در وزن ۷۵ کیلوگرم الهه رضایی قلعه پس از استراحت در دور نخست به مرحله نیمه نهایی راه یافت و در این مرحله با شکست پراتیکشا فارهار از هند به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در این دیدار آلتینای مامارسول از قرقیزستان است.

آسیه شجاعی به نشان برنز جام جهانی کشتی آلیش زنان در بلاروس دست یافت

در وزن ۷۵+ کیلوگرم آسیه شجاعی در دور نخست ساخوبات شرالیوا از ازبکستان را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد اما در این مرحله مقابل لیلی دورنظراووا از ترکمنستان مغلوب شد و به مدال برنز رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *