تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۱۰ شناسه خبر: 53642

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون والیبال؛

درست نیست الان با ذوب‌آهن کار کنم / دانشگاه آزاد امسال در لیگ والیبال بانوان حضور ندارد

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون والیبال گفت: تا زمانی که در فدراسیون هستم درست نیست با تیم ذوب‌آهن هم کار کنم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ فریبا صادقی در گفت‌وگویی، درباره آغاز لیگ برتر والیبال بانوان گفت: تاکنون حضور ۴ تیم قطعی شده و تیم‌های پیکان، ذوب‌آهن، آبنوس و مازندران به طور رسمی آمادگی خود را برای حضور در لیگ اعلام کرده‌اند. تیم‌های سایپا، بانک سرمایه، تبریز و ارومیه نیز از ما مهلت خواسته‌اند. دانشگاه آزاد نیز تغییرات مدیریتی داشته و با وجود صحبت‌هایی که فدراسیون با آنها داشت، نتیجه‌ای حاصل نشد و دانشگاه آزاد امسال در لیگ حضور ندارد. بنابراین با حضور ۴ تیم نمی‌توان لیگ را برگزار کرد و باید به تیم‌ها فرصت داد تا آماده شوند.

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که تصمیم شما برای همکاری با ذوب‌آهن به چه صورت است، عنوان کرد: با وجود اینکه ممنوعیتی ندارم اما درست نیست تا زمانی که در فدراسیون هستم، با ذوب‌آهن کار کنم. نصر به عنوان مربی و شریف‌زاده به عنوان مدیر فنی در کنار تیم هستند.

وی افزود: من طبق صحبت‌هایی که با داورزنی داشتم به او گفتم تا زمان انتخابات در فدراسیون می‌مانم به همین دلیل بعد از مشخص شدن رئیس جدید برای بازگشت به ذوب‌آهن تصمیم می‌گیرم.

صادقی در ادامه در پاسخ به این سوال که برنامه شما برای جذب مربی خارجی منتفی شد، خاطر نشان کرد: ما در رده سنی نونهالان و بزرگسالان نیاز به مربی خارجی داریم. در رده سنی نونهالان کارهای ابتدایی را انجام دادیم و باید انتخاب نفرات صورت بگیرد تا بعد درباره مربی خارجی تصمیم بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *