تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۱۷ شناسه خبر: 53850

در آستانه آغاز این رقابت‌ها؛

فدراسیون تکواندو میزبانی جام سفیر کره جنوبی را از استان اردبیل گرفت!

میزبانی مسابقات جام سفیر کره جنوبی که قرار بود از 19 مهرماه به میزبانی استان اردبیل برگزار شود با مخالفت فدراسیون تکواندو این میزبانی به تهران واگذار شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مسابقات جام سفیر کره جنوبی در حالی قرار بود از ۱۹ مهرماه در سالن شش هزار نفری حسین رضازاده در اردبیل برگزار شود که به یکباره با تغییر تصمیم فدراسیون، میزبانی این رویداد از این استان گرفته شد.

پیش از این میزبان مسابقات تکواندوی جام سفیر کره جنوبی ، استان اردبیل اعلام شده بود، با تصمیم فدراسیون در لحظات آخر میزبان این رقابت‌ها تهران معرفی شد. این رقابت‌ها در بخش مردان و بانوان برگزار خواهد شد.

این در حالی است که مسئولان هیات تکواندو استان اردبیل مدعی شده‌اند که تمامی هماهنگی‌ها برای اسکان، تغذیه و محل تمرینات تیم‌های حاضر در مسابقات و برگزاری مناسب این رویداد ورزشی انجام شده و تمامی مسؤولان اجرایی و ورزشی استان آماده میزبانی از مسابقات جام سفیر کره جنوبی بودند که این تصمیم به یکباره باعث برهم زده شدن برنامه‌ میزبانی شد.

البته رئیس هیأت تکواندوی استان اردبیل در صحبت‌های خود، مدعی شده که تمامی توافقات با فدراسیون تکواندو برای برگزاری مسابقات در اردبیل به عمل آمده بود، اما به دلیل اینکه بر سر مبلغ نهایی برگزاری رقابت‌ها اختلاف وجود داشت و با نظر منفی تیم‌های حاضر در این مسابقات به دلیل پیش‌بینی شرایط بد جوی در اردبیل مواجه شدیم، کمیته برگزاری مسابقات، رأی به عدم میزبانی اردبیل داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *