تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۲۰ شناسه خبر: 53945

وزنه برداری بانوان در خراسان رضوی فعال شد

دبیر هیات وزنه برداری خراسان رضوی گفت: نایب رئیس بانوان این هیات امروز 18 مهر انتخاب شد و بخش وزنه برداری بانوان فعالیت خود را به شکل رسمی در این استان آغاز کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ سید محسن اخوی، دبیر هیات وزنه برداری خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: نایب رئیس بانوان این هیات امروز ۱۸ مهر انتخاب شد و بخش وزنه برداری بانوان فعالیت خود را به شکل رسمی در این استان آغاز کرد. بر اساس دستورالعملی که اخیرا به هیات‌های وزنه برداری استان‌ها ابلاغ شد از این پس این هیات ورزشی واجد دو جایگاه نایب رئیس آقایان و بانوان است.

وی ادامه داد: در نشست امروز هیات وزنه برداری، مهین رفیعی به سمت نایب رئیس بانوان انتخاب شد و کمیته‌های فنی، مربیان و داوران وزنه برداری زنان استان زیر نظر وی فعالیت خود را آغاز کردند.

دبیر هیات وزنه برداری خراسان رضوی گفت: پیش از این هیچ تیم، باشگاه و یا مجموعه آموزشی در این استان در رشته وزنه برداری بانوان فعالیت نداشت. برای نخستین بار یک ماه پیش به همت هیات وزنه برداری استان دوره‌های آموزش مقدماتی این رشته برای بانوان با حضور ۱۵ نفر در مجموعه ورزشی تختی مشهد برپا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *