تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۲۶ شناسه خبر: 54128

دختران ملی‌پوش نوجوان با حضور رئیس فدارسیون بسکتبال بدرقه شدند

رئیس فدراسیون بسکتبال درمراسم بدرقه دختران ملی پوش نوجوان ایران به مسابقات آسیایی هند گفت: برای نخستین بار است که تیم ملی دختران نوجوان با حجاب اسلامی به مسابقات بین المللی اعزام می‌شوند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ محمود مشحون در نخستین روز هفته تربیت بدنی خطاب به ملی‌پوشان دختران ملی‌پوش نوجوان گفت: راه سختی را پیش رو دارید و امیدوار هستم باانگیزه‌ای که در بین شما وجود دارد به موفقیت لازم دست یابید.

رئیس فدراسیون بسکتبال درمراسم بدرقه دختران ملی‌پوش نوجوان ایران به مسابقات آسیایی هند گفت: برای نخستین بار است که تیم ملی دختران نوجوان با حجاب اسلامی به مسابقات بین المللی اعزام می‌شوند.

همچنین در حاشیه این مراسم فاطمه کرم‌زاده نائب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال ضمن قدردانی از زحمات رییس و دبیر فدراسیون بسکتبال افزود: مدیران فدراسیون بسکتبال برای برگزاری هرچه بهتر برپایی اردوی آماده سازی دختران بسکتبالیست ایران از هیچ‌گونه حمایتی دریغ نکردند و تمام امکانات لازم را فراهم کردند. انشاءالله که دختران ملی پوش باانگیزه و رغبت بالا بتوانند از این عرصه سربلند بیرون بیایند و تا آنجایی که در توانشان است بجنگند و پیروز شوند.

در پایان مراسم نیز از لباس ملی پوشان رونمایی شد.

دختران ملی پوش نوجوان با حضور رئیس فدارسیون بسکتبال بدرقه شدند

دختران ملی پوش نوجوان با حضور رئیس فدارسیون بسکتبال بدرقه شدند

دختران ملی پوش نوجوان با حضور رئیس فدارسیون بسکتبال بدرقه شدند

مسابقات بسکتبال دختران زیر ۱۶ سال آسیا اواخر مهرماه به میزبانی هند آغاز می‌شود و به مدت ۶ روز نیز ادامه خواهد داشت.

گروه‌بندی این مسابقات انجام شد که ملی‌پوشان ایران در سطح ۲ مسابقات با تیم‌های هند، نپال و سریلانکا هم‌گروه شدند.

در گروه دیگر نیز تیم‌های مالزی، قزاقستان، مالدیو و مالی قرار دارند.

۲ تیم برتر به سطح یک صعود می‌کنند. در سال ۲۰۱۷ هشت تیم چین، کره جنوبی، ژاپن، چین تایپه، هنگ‌کنگ، تایلند، استرالیا و نیوزیلند در سطح یک هستند.

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *