تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۰۷ شناسه خبر: 54432

شکایت بازیکن سابق تیم فوتبال بانوان استقلال به AFC

شکایت بازیکن سابق تیم فوتبال بانوان استقلال به AFC

باشگاه استقلال ٥ ميليون تومان پول قرارداد بازیکن تیمش را پرداخت نكرده و اين بازيكن برای دریافت مطالباتش با AFC مكاتبه كرده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ یکی از بازیکنان سابق تیم فوتبال بانوان استقلال که تا کنون مبلغ ۵ میلون تومان از قرارداد مالی خود را از این تیم ریشه‌دار نگرفته است برای گرفتن حق و حقوقش روز گذشته با کنفدراسیون فوتبال آسیا ( ای اف سی ) مکاتبه کرده است.

این نامه فردا به دست مسئولان afc خواهد رسید و باید دید چه تصمیمی در خصوص قرارداد مالی بازیکن تیمی که ۶ هفته بعد از شروع لیگ منحل شد، خواهند گرفت.

شکایت بازیکن سابق تیم فوتبال بانوان استقلال به AFC

باشگاه بانوان استقلال تهران، چندین بار طعم انحلال را چشیده است و قدمت آن به سال ۱۳۴۹ و قبل از انقلاب اسلامی ایران بازمی‌گردد. این تیم، نخستین تیم باشگاهی فوتبال زنان ایران به شمار می‌رود اما همواره با فراز و نشیب و حاشیه‌های زیادی همراه بوده.

سال ۱۳۸۷ یک بار به دلیل برگزاری بازی دوستانه با تیم‌های نوجوانان پسر استقلال منحل شده بود. تا اینکه آذر ماه سال ۱۳۹۲ مجددا تیم بانوان استقلال به لیگ برتر فوتبال بازگشت در همان اوایل ورود به لیگ برتر درگیر حاشیه شد. بازیکنان این تیم به دلیل مشکلات مالی و پرداخت نشدن مطالبات‌شان از حضور در مسابقات لیگ برتر سرباز می‌زدند. مشکلات این چنینی در این باشگاه ادامه داشت تا اینکه ۶ مرداد ۱۳۹۴ مجددا تیم استقلال بانوان تهران منحل شد اما این‌بار به دلیل مشکلات مالی.

در آستانه آغاز فصل ۹۵ رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان، مجددا باشگاه استقلال با سرمربی‌گری مهناز امیرشقاقی تصمیم به تیمداری در فوتبال بانوان گرفت.

اما به تصمیم مدیر باشگاه نیلوفر اردلان جایگزین امیرشقاقی شد؛ به دنبال تغییر سرمربی، بازیکنان تیم فوتبال بانوان استقلال تهران در اعتراض به مربیگری نیلوفر اردلان در آستانه بازی در لیگ فوتبال بانوان برای این تیم به میدان نرفتند. نیلوفر اردلان، سرمربی تیم بانوان استقلال با ترکیبی از بازیکنان ذخیره، تیمش را به زمین فرستاد و بازی را مقابل نماینده ایلام واگذار کرد.

رضا افتخاری، مدیر عامل باشگاه استقلال بعد از این جریان تیم استقلال بانوان را منحل اعلام کرد.

ماجرای انحلال تیم فوتبال استقلال بانوان تهران از زبان یکی از بازیکنانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *