تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۰۷ شناسه خبر: 54445

صحبت‌های نایب رئیس فدراسیون والیبال در خصوص لیگ برتر بانوان

آیا فریبا صادقی نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال می‌شود

فریبا صادقی گفت: برای این که باشگاه‌ها تمایل بیشتری به تیمداری در لیگ والیبال بانوان داشته باشند جوایز نقدی قبل از شروع بازی‌ها برای آنها در نظر گرفته‌ایم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال گفت: در جلسه ای که با محمدرضا داورزنی (سرپرست فدراسیون والیبال) داشتم از وی قول ۵۰ درصد تخفیف در خصوص ورودیه رقابت‌های لیگ را به تیم‌های متقاضی حضور در این رقابت‌ها را گرفتم.

صادقی گفت: با توجه به این مساله به جای این که تیم‌های متقاضی حضور در لیگ برتر ۱۵۰ میلیون ریال را به عنوان ورودیه به حساب فدراسیون واریز کنند، باشگاه‌ها مبلغ ۷۵ میلیون ریال را باید پرداخت کنند. این ­همان پاداشی است که برای تیم‌های حاضر در لیگ در نظر گرفته‌ایم و قبل از شروع مسابقات به آن ها اهداء کردیم.

نایب رئیس فدراسیون والیبال ­افزود: تاکنون تیم‌های سپیدنار و سالوت مبالغ ورودی خود را برای حضور در لیگ برتر پرداخت کرده‌اند اما نمی‌توانم در مورد قطعیت حضور آن ها در مسابقات صحبت کنم چون هنوز قراردادهای بازیکنان این تیم‌ها در هیئت والیبال استان و فدراسیون ثبت نشده است.

صادقی ادامه داد: پیش بینی فصل خوبی را برای لیگ برتر امسال دارم چرا که بازیکنان صاحب نام و ملی پوش کشورمان در اکثر تیم‎ها پخش شده اند و این موضوع روی سطح فنی بازی‌ها تاثیر به سزایی­ دارد چرا که دیگر از دیدار یک طرفه خبری نیست. در کنار این موضوع حضور نیروهای جوان در تیم‌ها از نظر انگیزشی بازیکنان دیگر را شارژ می‌کند و به نوعی آینده والیبال بانوان ایران تضمین خواهد شد.

وی گفت: در حال حاضر تیم‌های پیکان، آبنوس تهران، ذوب آهن اصفهان، بهنیر مازندران، سالوت تهران، سپیدنار تهران، بانک سرمایه و دانشگاه آزاد تبریز برای حضور در رقابت‌های امسال اعلام آمادگی کرده‌اند قرار است تیم والیبال پیروزی هم حداکثر تا ۲ روز آینده در خصوص حضور یافتنش در این مسابقات تصمیم قطعی خود را اعلام کند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال در خاتمه اظهار کرد: همه تلاشم را به کار خواهم گرفت تا بعد از پایان لیگ برای تیم‌هایی که سه مقام برتر را به دست آوردند هم جایزه نقدی فراهم کنیم تا از طریق انگیزه بازیکنان و کادر فنی را ارتقاء​ دهیم، هنوز در این خصوص هیچ برنامه اجرایی نداریم و منتظر نتیجه رایزنی‌ها هستم./خبرگزاری صداوسیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *