تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۱۴ شناسه خبر: 54648

جاور: مورد غیراخلاقی از جیوگانیک ندیدیم اما قطعا چیزهایی وجود داشت

مهسا جاور عضو تیم ملی روئینگ بانوان ایران

جاور در مورد این که گفته می‌شود جیوگانیک به خاطر مشکلات اخلاقی از سرمربیگری تیم بانوان برکنار شده، خاطرنشان کرد: ما که مورد غیراخلاقی از جیوگانیک ندیدیم اما قطعا چیزهایی وجود داشته است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مهسا جاور در مورد حاشیه‌های اخیری که در روئینگ ایران ایجاد شده گفت: جیوگانیک در دو رویدادی که هدایت تیم‌های ملی روئینگ ایران را بر عهده داشت نتایج خوبی کسب کرد اما اتفاقاتی افتاد که شاید ما از خیلی از حاشیه‌ها بی‌خبر هستیم. ما هم درخواست کردیم که اگر امکانش وجود دارد جیوگانیک همچنان سرمربیگری تیم‌های روئینگ ایران را بر عهده داشته باشد اما تا الان که این اتفاق رخ نداد و مسئولان صلاح ندیدند جیوگانیک برگردد.

عضو تیم ملی روئینگ بانوان ایران در خصوص تهدید برخی ملی‌پوشان روئینگ مبنی بر این که اگر جیوگانیک نباشد آنها حاضر به حضور در تیم ملی نخواهند بود، تصریح کرد: من خودم چنین حرفی نزدم چون تا بوده همین بوده و مربیان تغییر کردند اما حضور جیوگانیک می‌توانست مدال طلای بازی‌های آسیایی را برای ما تضمین کند و ما باید با تمام قوا در این مسابقات حاضر شویم.

جاور در مورد این که گفته می‌شود جیوگانیک به خاطر مشکلات اخلاقی از سرمربیگری تیم بانوان برکنار شده، خاطرنشان کرد: ما که مورد غیراخلاقی از جیوگانیک ندیدیم اما قطعا چیزهایی وجود داشته است./ منبع: میزان

مطالب مرتبط:

چرا هدایت تیم ملی روئینگ بانوان را از جیوگانیک می‌گیرند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *