تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۱۵ شناسه خبر: 54704

پیش بازی هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان

هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان در شرایطی برگزار می شود که سیاه جامگان و مس رفسنجان در شهر خودشان کار سختی مقابل آبادانی‌ها و تیم دانشگاه آزاد دارند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان فردا (سه شنبه) با ۶ دیدار برگزار می‌شود. این رقابت‌ها در حالی پیگیری می‌شود که در مهم‌ترین دیدارهای این هفته تیم دانشگاه آزاد در رفسنجان میهمان تیم مس می‌شود. دو تیم ۹ امتیازی هستند و برد و باخت در این بازی جایگاه‌شان در جدول تغییر خواهد داد.

اما در مشهد نیز سیاه جامگان کار سختی در پیش دارند. این تیم که در پایان هفته چهارم در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است فردا میزبان تیم پالایش نفت آبادان خواهد بود. آبادانی‌ها که بدون باخت و بدون گل خورده در صدر جدول لیگ قرار گرفته‌اند، برای ادامه پیروزی‌های خود انگیزه بالایی دارند.

در این میان تیم ملی حفاری به نظر می‌رسد بازی دشواری را در پیش ندارد. اهوازی‌ها در سیرجان به مصاف تیم پیام نور این شهر می‌روند که سه باخت و یک برد را در کارنامه دارد و در رده یازدهم جدول رده بندی است.

برنامه دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان به شرح زیر است:

(سه شنبه -۱۶ آبان ماه)

سایپا تهران-پویندگان صنعت فجر شیراز

دختران کویر کرمان-بانوان البرز زنجان

شهرداری رشت- استقلال ساری

پیام نور سیرجان-ملی حفاری اهواز

سیه جامگان خراسان رضوی-پالایش نفت ابادان

مس رفسنجان-دانشگاه آزاد تهران

در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال بانوان تا پایان هفته چهارم، تیم پالایش نفت آبادان با کسب ۱۲ امتیاز و تفاضل گل ۳۸ در صدر جدول قرار دارد.

شرکت ملی حفاری با ۱۲ امتیاز و تفاضل گل ۲۲ در جایگاه دوم قرار گرفته است. دانشگاه آزاد با ۹ امتیاز و تفاضل گل ۲۷ در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفته است. تیم‌های سیاه جامگان، مس رفسنجان نیز جایگاه چهارم و پنجم را در اختیار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *