تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۱۷ شناسه خبر: 54821

قهرمانی زیر 12 سال دختران آسیا؛

باخت تیم ملی تنیس دختران در اولین دیدار قهرمانی زیر ۱۲ سال آسیا

تیم ملی تنیس دختران، قهرمانی زیر ۱۲ سال آسیا را با باخت شروع کرد.

تیم ملی تنیس دختران، قهرمانی زیر ۱۲ سال آسیا را با باخت شروع کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس؛ نخستین روز رقابت‌های قهرمانی زیر ۱۲ سال آسیا به میزبانی قزاقستان برگزار شد و نمایندگان ایران به مصاف تایلند رفتند.

در نخستین دیدار بخش انفرادی، درسا چراغی با نتیجه (۲-۶ و ۳-۶) شکست خورد و در دومین مسابقه، آریسا سبزه زار با نتیجه (۱-۶ و ۲-۶) مغلوب دیگر نماینده تایلند شد.

همچنین در بخش دو نفره، تیم تایلند با نتیجه ۲ بر صفر ایران را با ترکیب رومینا زینالی و درسا چراغی شکست داد تا این مسابقه در پایان با نتیجه ۳ بر صفر به سود تایلند به پایان برسد.

نمایندگان کشورمان امروز به مصاف تیم ملی ژاپن می‌روند. ایران با تیم‌های تایلند، ژاپن، قزاقستان و سریلانکا در این مسابقات هم گروه است.

رومینا زینالی صورمان آبادی از آذربایجان غربی، درسا چراغی از تهران و آریسا سبزه زار از کرمان ترکیب تیم ملی کشورمان را در این دوره از رقابت‌ها تشکیل می‌دهند.

ایران، لبنان، قزاقستان، ازبکستان، هند، سریلانکا، تایلند، مالزی، اندونزی، ژاپن، کره جنوبی و چین در مسابقات قهرمانی زیر ۱۲ سال آسیا شرکت دارند. این مسابقات تا ۲۱ آبان به میزبانی قزاقستان ادامه دارد.

سرمربیگری و سرپرستی تیم ملی به ترتیب بر عهده شهرزاد شیخ صراف و فریبا سفید باف است و عباس خیلتاش نیز به عنوان مدیر فنی کنار تیم حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *