تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۱۷ شناسه خبر: 54826

نماینده وزن 49- کیلوگرم تیم ملی تکواندوی بانوان؛

ناهید کیانی: پاداش وسوسه انگیز گرند اسلم تکواندو در مقابل اهداف ما اهمیتی ندارد

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ شکست ناهید کیانی در دور دوم رقابت‌ها

کیانی گفت: گرچه پاداش وسوسه انگیزی در انتظار سکونشینان مسابقات گرند اسلم تکواندو است اما این پاداش در مقایسه با اهداف ما اهمیت چندانی ندارد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ نخستین دوره مسابقات “گرند اسلم” تکواندو اواخر سال جاری میلادی با حضور برترین‌های تکواندو جهان برگزار می‌شود. این رقابت‌ها در دو گروه زنان و مردان در اوزان المپیکی برگزار خواهد شد که به قهرمان مسابقات ۷۰ هزار دلار، نایب قهرمان ۲۰ هزار دلار و نفر سوم ۱۰ هزار دلار پاداش تعلق می‌گیرد. مسابقات انتخابی گرند اسلم تکواندو برای تکمیل ۳ سهمیه باقی‌مانده (در هر ۴ وزن) این رقابت‌ها از ۲ آذرماه طی دو روز در شهر “ووشی” چین برگزار خواهد شد.

ناهید کیانی نماینده وزن ۴۹- کیلوگرم تیم ملی تکواندوی بانوان کشورمان در گفتگو با “ورزش بانوان” در خصوص این رقابت‌ها اظهار کرد: اوایل گمان می‌کردم سطح مسابقات انتخابی گرند اسلم تکواندو چندان بالا نیست اما اسامی شرکت کننده‌ها که آمد، نام بهترین تکواندوکاران جهان را در لیست دیدم. تقریبا کار بسیار سختی را پیش رو داریم اما به آمادگی لازم برای کسب قهرمانی رسیده‌ایم، این بار فقط به کسب مدال فکر نمی‌کنیم، هدف‌مان اول شدن است.

وی افزود: اصلی‌ترین حریفانم در وزن ۴۹- کیلوگرم، دو تکواندوکار از چین، یک نفر از تایلند و یک نفر هم از صربستان هستند.

کیانی در پاسخ به سوال خبرنگار “ورزش بانوان” که پرسید «آیا به جایزه وسوسه انگیز این رقابت‌ها هم فکر می‌کنی؟» عنوان کرد: گرچه پاداش وسوسه انگیزی در انتظار سکونشینان مسابقات گرند اسلم است اما این پاداش در مقایسه با اهداف ما اهمیت چندانی ندارد.

او شانس هم‌تیمی‌های خود برای کسب سهمیه مسابقات گرند اسلم تکواندو را بالا دانست و گفت: همگی خوب تمرین می‌کنیم و تقریبا به اوج آمادگی رسیده‌ایم. از طرفی تیم ما جوان و پرانگیزه است.

نماینده وزن ۴۹- کیلوگرم تیم ملی تکواندوی بانوان کشورمان عنوان کرد: در اردوهای تمرینی هر روز به یکدیگر گوشزد می‌کنیم که برای موفقیت ما هزینه‌های زیادی شده و باید پاسخگوی همه اینها باشیم.

کیانی در پایان گفت: ۲۸ آبان اعزام می‌شویم، از امروز تا شنبه استراحت می‌کنیم و بعد از آن متصل به اعزام در اردو خواهیم بود.

مطالب مرتبط:

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مسابقات گرند اسلم تکواندو اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *