تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۱۹ شناسه خبر: 54850

سرمربی تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت؛

امیدوارم مشکلات سفر به شیراز دیگر برای شهرداری رشت تکرار نشود

معصومه زارع سرمربی تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت

سرمربی تیم فوتسال شهرداری رشت با بیان این که در بازی با استقلال ساری می‌توانستیم گل‌هایمان را 2 رقمی کنیم گفت: امیدوارم مشکلات سفر به شیراز دیگر برای شهرداری رشت تکرار نشود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ معصومه زارع در گفتگو با سایت ورزش بانوان اظهار کرد: خوشبختانه در بازی با استقلال ساری در هفته اخیر به یک پیروزی باارزش رسیدیم البته زمان کمی برای آماده سازی تیم برای این مسابقه داشتیم اما خوشبختانه همه چیز خوب پیش رفت.

وی افزود: از همه بازینکنانم به خاطر بازی خوب برابر استقلال ساری تشکر می کنم. بازی با ساری بازی برابری بود و مسابقه ، سرعت بالایی داشت اما توانستیم از موقعیت ها بهتر استفاده کردیم و در روزی که می توانستیم گل هایمان را ۲ رقمی کنیم به همین تعداد گل بسنده کردیم.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری رشت گفت: تیم شهرداری رشت با مشکلات مالی روبرو بوده اما این مشکلات در حال حل شدن است و به رفع مسائلی که تیم ما را آزار داده کاملا امیدواریم. همین مسائل بود که سبب شد اعزام نامناسبی به شیراز داشته باشیم.

زارع تاکید کرد: مسئولان و تلاشگران تیم شهرداری رشت در تکاپو برای حل مشکلات مالی هستند و امیدوارم مشکل اعزام ما که در بازی با پویندگان صنعت شیراز رخ داد دیگر تکرار نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *