تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۲۲ شناسه خبر: 55142

نگاهی به نمایش فروغ موری برابر شهرداری بم

روز بی فروغ فروغ ؛ سایه ای در جستجوی گل

شماره ۱۰ ؛ امید زردهای اصفهان در میدان می دوید. برای گل زدن احتمالا انگیزه داشت اما همیشه انگیزه برای موفقیت کافی نیست به خصوص وقتی از فوتبال حرف می زنیم.

فروغ موری در بازی با شهرداری بم

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ این فروغ موری است. برترین گلزن فوتبال زنان ایران در سال گذشته. شماره ۱۰ سپاهان در دیدار برابر شهرداری بم چیزی جز سایه ای از فروغ موری که همه او را به عنوان یک مهاجم گلزن می شناسند نبود. کم صاحب توپ شد و در همان تک موقعیت ها هم ناکام بود.

او می توانست در نیمه دوم مریم یکتایی را تسلیم کند اما یکتایی به خوبی راه او را بست و سپاهان را در حسرت گل گذاشت. فروغ موری در نیمه اول به ندرت صاحب توپ شد. در نیمه دوم اما با عقب کشیدن نسبی شهرداری بم ، وی در چند نوبت گاهی از سمت چپ و گاهی در قبل دفاعی بم ، صاحب توپ شد اما همه توپ های فروغ موری به ۲ سرنوشت ختم شد. یکی مریم یکتایی و دومی بازی نترس و بی محابای خط دفاعی بم.

مدل بازی سرعتی فروغ موری به گونه ای است که وی یا باید به عنوان یک وینگر سرعتی از کندی یا غفلت دفاعی حریف استفاده کند و یا به عنوان یک مهاجم باکس ، آن قدر خوب از خط میانی اش تغذیه شود که بتواند با حربه سرعت با دروازه بان حریف تک به تک شود. اتفاقی که در بازی با شهرداری بم یک بار نیز رخ داد.

با این وجود ، اگر حریف دفاعش را عقب نگه دارد و از سوی دیگر خط میانی سپاهان در روز تعطیلش قرار داشته باشد آن گاه فروغ موری فروغی نخواهد داشت. چکیده فروغ موری در بازی با شهرداری بم ، بینی چسب زده ، تک به تکی که از دست داد و توپ ربایی های حریف از روی پای وی است و بس. فروغ باید به دنبال حربه های جدید برای گل زدن باشد. چشم سپاهان به اوست. او کسی را ناامید نمی کند.

* حامد اسماعیلی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *