تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۲۲ شناسه خبر: 55146

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران؛

نباید به این سادگی پنالتی بدهیم / بازی با کردستان آسان نیست

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران با بیان این که بازی با کردستان در هفته چهارم لیگ برتر هندبال بازی آسانی نخواهد بود گفت: در بازی با هیئت اصفهان ، گل های زیادی روی پنالتی دریافت کردیم و نباید به این سادگی پنالتی بدهیم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ اعظم صمیمی در گفتگو با ورزش بانوان درباره پیروزی اخیر تیمش در گچساران برابر تیم هیئت هندبال اصفهان اظهار کرد: با توجه به این که تیم هیئت هندبال اصفهان از بازیکنان جوانی استفاده می کند یک تیم سرعتی است و بازی ما برابر این تیم یک بازی سرعتی بود با این حال توانستیم با اجرای برنامه های تاکتیکی ، بازی را تحت کنترل خود در آوریم.

وی افزود: تیم نفت و گاز گچساران با ترکیبی از بازیکنان با تجربه و بازیکنان جوان و آینده دار و اتخاذ تاکتیک های مناسب و اتحاد بازیکنان توانسته از ۲ بازی با نمایندگان اصفهان ۲ پیروزی به دست بیاوریم و امیدوار به تداوم این پیروزی هستیم.

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران گفت: با توجه به این که هر یک از بازیکنان ما در پست های خودشان برابر تیم هیئت اصفهان عملکرد خوبی داشتند و وظایف خود را انجام دادند این پیروزی را مدیون تک تک آن ها هستیم و به نوبه خود از آن ها تشکر می کنم. همچنین از حضور بانوان ورزش دوست گچسارانی در مسابقات خانگی صمیمانه قدردانی می کنم و آن ها با حضورشان به تیم ما انرژی و انگیزه دوچندانی می دهند.

صمیمی تاکید کرد: تعداد زیادی از گل هایی که در بازی با هیئت اصفهان دریافت کردیم مربوط به پنالتی های پر تعدادی بود که علیه تیم ما گرفته شد و باید در تمرینات روی این موضوع کار کنیم که در بازی بعد در سنندج به این راحتی پنالتی ندهیم.

وی عنوان کرد: در هفته چهارم باید به سنندج برویم اما بازی با کردستان بازی آسانی نیست و باید در برابر تیم باانگیزه ای بازی کنیم که دارای سابقه آسیایی است اما می خواهیم از این بازی سخت هم با دست پر ، زمین را ترک کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *