تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۲۳ شناسه خبر: 55208

مدیر تیم فوتسال نفت طلاییه؛

فراخوان باشگاه نفت طلاییه برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور

مدیر تیم فوتسال بانوان نفت طلاییه از برنامه ویژه باشگاه نفت برای کمک به زلزله زدگان غرب و نیز تاخیر در اعزام تیم نفت به کرمان برای بازی با تیم دختران کویر خبر داد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ پریا چکانی در گفتگو با ورزش بانوان اظهار کرد: پیش از هر چیز مصبت زلزله غرب کشور را از طرف خودم و باشگاه نفت طلائیه به تمام داغداران حادثه و مردم غیور کرد زبان کشور تسلیت عرض می کنم و امیدوارم بازماندگان این حادثه تلخ صبور باشند.

وی افزود: بر اساس برنامه باشگاه نفت طلاییه برای کمک به زلزله زدگان غرب ، حمید رضا جهانیان مالک باشگاه نفت با ایجاد ایستگاهی واقع در خیابان ناهید و دفتر مرکزی باشگاه نفت ( کاسپین) اماده دریافت کمک های انسان دوستانه همه عزیزان هستند و جمعی از هنرمندان عزیز کشورمان نیز فردا برای یاری رساندن به این عزیزان در این مکان حاضر خواهند بود.

مدیر تیم فوتسال نفت طلاییه در مورد بازی این هفته نفت برابر دختران کویر در کرمان گفت: متاسفانه به دلیل اتفاقات پیش آمده و لغو پرواز ها تیم فوتسال بانوان نفت طلاییه با پرواز ساعت اولیه بامداد به کرمان اعزام می شود و امیدوارم بتوانیم بازی قابل قبولی را در کرمان ارائه دهیم.

چکانی عنوان کرد: البته ما امید داشتیم تیم دختران کویر کرمان و هیئت فوتبال استان کرمان در این زمینه با ما همکاری کنند و ساعت بازی کمی تغییر کند که متاسفانه با جواب منفی مواجه شدیم اما تمام تلاش خود را می کنیم که با دست پر از کرمان برگردیم.

وی با تاکید دوباره بر لزوم حمایت از مردم زلزله زده غرب کشور گفت: از تمام مردم عزیزمان درخواست دارم فردا در کنار مسئولان باشگاه نفت و هنرمندان عزیزمان برای کمک به مردم زلزله زده حضور به عمل بیاورند تا تسکینی بر درد بی پایان هموطنانمان شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *