تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۲۴ شناسه خبر: 55213

اعلام آرای انضباطی بازی‌های لیگ برتر فوتبال بانوان

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، آرای خود در خصوص تیم‌های لیگ برتر فوتبال بانوان صادر کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از فدراسیون فوتبال؛ آرای انضباطی بازی‌های لیگ برتر فوتبال بانوان از سوی فدراسیون فوتبال به شرح زیر اعلام شد:

*دیدار دو تیم نماینده فارس و ذوب آهن اصفهان برگزار و از سوی تیم ذوب آهن تخلفاتی مبنی بر اعتراض دسته جمعی به داور پس از پایان بازی رخ داد. این تیم باید ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

فرازنه نصر، بازیکن تیم ذوب آهن به دلیل استفاده از الفاظ نادرست به تیم داوری با کارت زرد داور مواجه شد. وی به توبیخ کتبی کمیته انضباطی محکوم شد.

مژگان مدایم زاده، مربی تیم ذوب آهن به خاطر اعتراض به داوری به توبیخ کتبی کمیته انضباطی محکوم شد.

*دیدار دو تیم پالایش گاز ایلام و شهرداری بم از سری رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان ۱۲ آبان برگزار و از سوی مرضیه نیکخواه – بازیکن پالایش گاز ایلام تخلفاتی مبنی بر رفتار زننده با داوران و بازیکنان تیم مقابل و اهانت و فحاشی به داور طبق بند ۵ ماده ۶۶ آیین نامه به سه جلسه محرومیت و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تیم پالایش گاز ایلام به دلیل رفتار زننده کادر فنی، بازیکنان و تماشاگرانش نسبت به تیم داوری مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*بازی همیاری ارومیه و پارس چنوبی بوشهر ، ۱۲ آبان ماه در ارومیه قرار بود برگزار شود.

تیم پارس جنوبی بوشهر به دلیل عدم حضور در مسابقه طبق ماده ۸۴ آیین نامه انضباطی علاوه بر بازنده شدن سه بر صفر این تیم مقابل حریف، تیم مذکور به پرداخت ۴۰ میلیون ریال حریمه نقدی محکوم شد.

*مهسا پورمحمدیان – بازیکن تیم سپاهان بخاطر رفتار زننده و اهانت آمیز با مربی تیم آذرخش تهران که باعث ایجاد درگیری در محوطه فنی بعد از این دیدار شد، از سوی کمیته انضباطی یک جلسه محروم و مبلغ یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

گفتنی است، آرای صادر قطعی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *