تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۲۴ شناسه خبر: 55231

تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان به اهواز نرفت

بدنبال عدم حضور تیم مس رفسنجان در اهواز مدیر ملی حفاری گفت: مصدومیتی در کار نیست و تیم مس رفسنجان از دو هفته قبل تصمیم به انصراف از این بازی گرفته بود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان امروز در حالی ساعت ۱۱ برگزار خواهد شد که سرمربی مس رفسنجان اعلام کرد به خاطر مصدوم بودن برخی بازیکنانش برای مسابقه این هفته حاضر نمی‌شوند.

منیژه زیبا مدیر تیم فوتسال بانوان ملی حفاری که قرار بود امروز تیمش میزبان بازیکنان مس رفسنجان در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان باشد، در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان اظهار کرد: تا جایی که می‌دانم مصدومیتی در کار نیست و از طرفی این تیم اصلا مشکل مالی ندارد. مس رفسنجان از دو هفته قبل تصمیم به انصراف از این بازی گرفته بود. این به ضرر ماست در حالی که روی تفاضل گل بازی مقابل این تیم حساب کرده بودیم.

ملی حفاری بعد از پالایش نفت آبادان جایگاه دوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال بانوان را در اختیار دارد. این دو تیم بدون باخت به ترتیب با تفاضل ۴۲ و ۳۴ در صدر جدول قرار دارند و بازی این هفته با مس رفسنجان می‌توانست سرنوشت جدول را تغییر دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *