تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۲۵ شناسه خبر: 55318

هفته چهارم لیگ برتر هندبال

کار بزرگ تاسیسات با سیوهای “لک” / لارستان پس از ۲۱ ماه بالاخره باخت

بازی بزرگ هفته چهارم لیگ برتر هندبال بانوان کشور با پیروزی جالب توجه تیم تاسیسات دریایی تهرانبرابر مدافع عنوان قهرمانی ، آن هم در خانه حریف خاتمه یافت.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ، جدال حساس تیم های تاسیسات دریایی تهران و شهید چمران فارس در لارستان با پیروزی ۲۳ بر ۲۲ تاسیسات دریایی به پایان رسید و بدین ترتیب ، تاسیسات دریایی به ماه های طولانی شکست ناپذیری شهید چمران لارستان در لیگ برتر پایان داد.

هر رکوردی روزی شکسته می شود و شکست ناپذیری شهید چمران لارستان ۲۱ ماه به طول انجامید. آن ها در لیگ گذشته بدون باخت ، قهرمان شده بودند و آخرین بار در بهمن ۹۴ در یک بازی رسمی در لیگ برتر باخته بودند اما تاسیسات بالاخره به این دوران خاتمه داد.

در دیدار نفس گیر و نزدیک تیم شهید چمران لارستان و تاسیسات دریایی تهران ، تیم تهرانی در ثانیه های پایانی گل پیروزی بخش را به ثمر رساند. شاگردان زهرا ابراهیمی در این بازی برای پیروزی انگیزه زیادی داشتند و تا آخرین لحظه جنگیدند گرچه سخت بود که بتوانیم یکی از ۲ تیم را کاملا مستحق پیروزی بدانیم.

نقش اول را در پیروزی تاسیسات ، هانیه لک دروازه بان این تیم ایفا کرد. سیو های پر تعداد هانیه لک در لارستان ، نمایش خوب تاسیسات را کامل کرد و بدین ترتیب تاسیسات با این پیروزی در صدر جدول باقی ماند. این برد ، موقعیت تیم تحت هدایت نشمین شافعیان را تحت الشعاع قرار می دهد اما آن ها برای جبران مافات هنوز فرصت زیادی دارند.

شافعیان احتمالا بابت این شکست تحت فشار زیادی قرار می گیرد زیرا فشار تکرار قهرمانی برای تیم پر ستاره شهید چمران را روی دوش خود احساس می کند و به همین دلیل ، شکست برای یکی از رقبای سرسخت قهرمانی آن هم در زمین خودی و در برابر دیدگان تماشاگران لارستان ، برای وی یک چالش محسوب می شود.

در سوی مقابل تاسیسات دریایی ، تیم متحول شده لیگ برتر نشان داد که سیر تحولات در فصل جدید برای این تیم ، بر خلاف آن چه تصور می شد به افزایش سطح فنی این تیم کمک کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *