تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۲۵ شناسه خبر: 55322

سرمربی تیم هندبال تاسیسات دریایی؛

پیروزی بر لارستان ، گامی به سوی قهرمانی لیگ است

سرمربی تیم هندبال تاسیسات دریایی تهران با بیان این که بازیکنانش در ابتدای مسابقه به دلیل شرایط جوی لارستان بازدهی کافی نداشتند گفت: پیروزی بر لارستان ، گامی به سوی قهرمانی لیگ است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ زهرا ابراهیمی در گفتگو با ورزش بانوان، پس از پیروزی تیمش در لارستان برابر تیم شهید چمران این شهر در بازی بزرگ هفته چهارم لیگ برتر هندبال زنان اظهار کرد: بازی پایاپای و باکیفیتی را از هر دو تیم شاهد بودیم البته بازیکنان ما به دلیل شرایط جوی متفاوت در لارستان در ابتدای زمان مسابقه بازدهی لازم را نداشتند.

وی افزود: رفته رفته شرایط تیم تاسیسات دریایی بهتر شد و توانستیم کنترل بازی را در اختیار بگیریم. تیم چمران لارستان هم تیم بسیار قدرتمندی است و بازیکنان این تیم در این بازی زحمت زیادی کشیدند با این حال خوشبختانه با کار خوب تیمی توانستیم این بازی مهم و حساس را به سود خود پایان دهیم.

سرمربی تیم هندبال تاسیسات دریایی تهران گفت: پیش از این هم گفته ایم که تاسیسات دریایی امسال نسبت به سال گذشته ۸۰ درصد تغییر کرده و با ۶ بازیکن با تجربه و سایر نفرات جوان و با وجود این که فرصت کمی برای تمرین پیش از فصل داشتیم وارد لیگ شدیم.

ابراهیمی عنوان کرد: همه بازیکنان ما در این بازی یکدل بودند و برای پیروزی تلاش کردند البته نباید از نقش مهم هانیه لک دروازه بان خوب ما به سادگی عبور کنیم که در این بازی سنگین ، موقعیت های زیادی از حریف گرفت. این پیروزی گامی به سوی قهرمانی بود گرچه هنوز در ابتدای فصل هستیم.

وی عنوان کرد: تاسیسات دریایی مشکلات خاص خود را داشته و سختی های زیادی برای حضور در لیگ متحمل شده است. در تهران گاهی سالن تمرین نداشتیم و یا گاهی ، زمان محدودی در اختیار ما قرار می گرفت در حالی که مشکلات تمرین در شهرهای دیگر برای تیم ها کمتر است. با این وجود با همت جمعی و حمایت مدیران تاسیسات دریایی تا به اینجا حضور موفقی در لیگ برتر داشته ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *