تاریخ: ۱۳۹۶-۰۹-۰۱ شناسه خبر: 55553

تیم ملی اسکی صحرانوردی بانوان آماده حضور در المپیک زمستانی ۲۰۱۸

تیم ملی اسکی صحرانوردی بانوان آماده حضور در المپیک زمستانی ۲۰۱۸

اعضای تیم ملی بانوان اسکی صحرانوردی جهت حضور در المپیک زمستانی ۲۰۱۸، تست آمادگی جسمانی دادند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان؛ اعضای تیم ملی اسکی صحرانوردی بانوان که تمرینات آماده سازی خود را جهت حضور در المپیک زمستانی کره جنوبی اوایل تیرماه ۱۳۹۶ آغاز کرده اند، صبح امروز و برای دومین بار طی سه ماه گذشته در آزمون‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.

تمرینات آماده سازی تیم ملی اسکی صحرانوردی بانوان که موفق به کسب یک سهمیه حضور در المپیک زمستانی شده‌اند، در پیست بین المللی شمشک پیگیری می‌شود که این تمرینات به دو بخش عمومی (هوازی و بدنسازی) و تخصصی (رول اسکی) اختصاص دارد.

اعضای تیم ملی اسکی صحرانوردی که طی روزهای هفتم لغایت هشتم آبان ماه در تورنمنت رول اسکی تهران که جزو تقویم فدراسیون جهانی این رشته ورزشی می‌باشد شرکت کردند، آذرماه سال جاری جهت برپایی اردویی تدارکاتی و برگزاری چند مسابقه دوستانه عازم کشور ترکیه خواهند شد.

در ادامه و پس از بازگشت از ترکیه، اعضای این تیم در مسابقات لیگ سراسری کشور شرکت خواهند کرد و پس از پایان این رقابتها در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، برترین ورزشکار تیم ملی اسکی صحرانوردی به کره جنوبی اعزام خواهد شد.

اردونشینان تیم ملی اسکی صحرانوردی بانوان که صبح امروز در آزمون‌های آمادگی جسمانی حضور یافتند سمانه بیرامی باهر، ساحل تیر و طلیعه سادات قاسمی هستند.

بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ اواخر بهمن ماه سال جاری و به میزبانی کره‌جنوبی برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *