تاریخ: ۱۳۹۶-۰۹-۰۳ شناسه خبر: 55631

پیروزی شاگردان شهرزاد مظفر در دومین دیدار تدارکاتی فوتسال در تهران

ایران ۲ ایتالیا ۱ ؛ شب فرشتگان!

تیم ملی فوتسال ایران در دومین دیدار تدارکاتی در تهران باز هم برابر ایتالیا پیروز شد اما این پیروزی این بار سخت تر به دست آمد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان؛ تیم های ملی فوتسال بانوان ایران و ایتالیا امروز جمعه سوم آذر در سان پیامبر اعظم دانشگاه آزاد تهران با هم روبرو شدند که این دیدار در نهایت با پیروزی ۲ بر یک ایران به پایان رسید.

ایتالیا در این بازی با گل پمپسلو آریانا در دقیقه ۱۴ از حریف پیش افتاد و نیمه نخست با پیروزی یک بر صفر ایتالیا به پایان رسید. نیمه دوم با حملات ایران آغاز شد. پس از حملات پی در پی ملی پوشان، فرشته کریمی در دقیقه ٢٣ و فرشته خسروی در دقیقه ٣٧ گلزنی کردند تا بازی با برتری ۲ بر یک تیم ملی ایران به پایان برسد.

حدود ۸۰۰ تماشگر در این بازی در سالن حضور داشتند و به تشویق تیم ملی بانوان کشورمان پرداختند. معصومه ابتکار مشاور رییس جمهور در امور بانوان، دکتر لیلا صوفی زاده نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال به همراه فریده اولاد قباد و طیبه سیاوشی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، طاهره طاهریان معاون سابق بانوان وزارت ورزش و جوانان، الهه عرب عامری نایب رییس سابق بانوان فدراسیون، میترا نوری نایب رییس بانوان فدراسیون هندبال، مهتاب کرامتی بازیگر سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون، به همراه شهربانو، الهه و سهیلا منصوریان اعضای تیم ملی ووشو ایران این بازی را از نزدیک تماشا کردند.

همچنین گلاره ناظمی، مریم پورجعفریان، زری فتحی، مهدیه رشیدی رنجبر، تیم داوری این بازی بودند و مهدیه میر محمد خانی به عنوان مسئول برگزاری مسابقه، شیرین نصیری به عنوان نماینده فدراسیون و فاطمه علیپور به عنوان ناظر داوری در سالن حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *