تاریخ: ۱۳۹۶-۰۹-۰۳ شناسه خبر: 55634

ورزشگاه آزادی هم برای تماشاگران ایرانی کم است

فرشته کریمی: از تماشاگران انرژی گرفتیم

بازیکن گلزن تیم ملی فوتسال ایران با بیان این که در بازی با ایتالیا از تماشاگران انرژی گرفتیم گفت: در کشور ما به دلیل این که این مسابقات دیده نمی شود فقط زننده گل مورد توجه قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان؛ فرشته کریمی پس از پایان دیدار دوم دوستانه تیم های ملی فوتسال ایران و ایتالیا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما از تماشاگران انرژی زیادی گرفتیم. از همه آن ها تشکر می کنم و به نظر من حتی ورزشگاه آزادی هم برای آن ها کم است.

وی افزود: تیم ایتالیا تیم ضعیفی نبود گرچه پیش از این از آن ها شناختی نداشتیم. امروز هم بازی پایاپایی داشتیم و فکر می کنم اگر ایتالیا بیشتر کار کند به یک تیم قدرتمند در فوتسال جهان تبدیل می شود.

بازیکن گلزن تیم ملی فوتسال ایران در مورد گلزنی اش در این بازی گفت:  متاسفانه در کشور ما به دلیل این که این مسابقات دیده نمی شود فقط زننده گل مورد توجه قرار می گیرد در حالی که اگر گلی زده می شود و. اگر تیم پیروز می شود همه برای آن زحمت کشیده اند و نه الزاما بازیکنی که گلی به ثمر رسانده.

کریمی عنوان کرد:  قطعا بازی با ایتالیا برای همه ما مفید بود. یک روز تمرین تیم های اروپایی برابر با ۱۰ روز تمرین ماست و دلیل این تفاوت هم نگاه حرفه ای به فوتسال و به طور کلی ورزش، در آن کشورها و نیز نگاه فردی ورزشکار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *