تاریخ: ۱۳۹۶-۰۹-۰۴ شناسه خبر: 55676

بانوان کبدی هند و ایران اصلی‌ترین مدعیان قهرمانی در آسیا

هند و ایران جدی ترین مدعیان رسیدن به قهرمانی رقابت‌های کبدی بانوان آسیا به میزبانی ایران هستند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان؛ روز اول رقابت های کبدی قهرمانی زنان و مردان آسیا در گرگان با پیروزی های قابل انتظار مدعیان و گام بلند تیم زنان ایران برای کسب عنوان قهرمانی به پایان رسید. هند و ایران جدی ترین مدعیان رسیدن به قهرمانی این مسابقات هستند.

ایرانی ها امید زیادی دارند با حضور پرشور تماشاگران و امتیاز میزبانی ، بالاخره طلسم نبردن مقابل هند را بشکنند و بالاتر از این تیم همیشه قهرمان ، بر روی سکوی اول این مسابقات قرار گیرند.

تیم ملی کبدی زنان هند این مسابقات را مقتدرانه آغاز کرد و با نتیجه ۵۶ بر ۲۳ مقابل چین تایپه و ۵۲ بر ۲۶ مقابل تایلند به برتری رسید .

ایران در تنها بازی روز اول به مصاف عراق رفت و در یک بازی آسان این تیم را ۷۱ بر ۶ شکست داد.

در دیگر مسابقات تایلند ۵۸ بر ۱۷ ترکمنستان را برد ، کره جنوبی در اولین بازی با نتیجه ۲۲ بر ۲۸ چین تایپه را و در بازی دوم ۲۶ بر ۲۲ تایلند را برد و در بازی سوم هم ۵۲ بر ۱۶ ترکمنستان را از پیش رو برداشت.

سریلانکا دیگر تیمی بود که در روز اول هر دو بازی خود را با پیروزی پشت سر گذاشت، تیم این کشور در اولین بازی ۴۷ بر ۱۲ پاکستان را برد و در دومین مسابقه خود هم ۳۸ بر ۲۴ از سد ژاپن گذشت.

ژاپن اولین بازی خود را با پیروزی ۴۰ بر ۱۷ مقابل عراق به پایان برده بود.

دهمین دوره رقابت های کبدی قهرمانی مردان و پنجمین دوره مسابقات کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان شامگاه یکشنبه (فردا) با معرفی تیم های قهرمان به کار خود پایان می دهد.

امروز شنبه ادامه رقابت های گروهی تیم ها برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *