تاریخ: ۱۳۹۶-۰۹-۲۹ شناسه خبر: 56875

مدیر تیم فوتسال نفت؛

نفت با حمایت هیئت فوتبال تهران برابر دانشگاه آزاد حاضر می شود

گزارش تصویری دیدار تیم‌های فوتسال زنان نفت طلاییه و پالایش نفت آبادان

مدیر تیم فوتسال نفت طلاییه تاکید کرد این تیم روز جمعه در دیدار برابر دانشگاه آزاد حاضر می شود اما با هزینه هیئت فوتبال استان تهران نه باشگاه نفت.

حمایت هیئت فوتبال تهران از نفت اکنون به کمک تیم فوتسال زنان این باشگاه آمده است. پریا چکانی در گفتگو با پایگاه خبری ورزش بانوان اظهار کرد: گرچه تیم فوتسال نفت در بازی قبل برابر مس رفسنجان به میدان نرفت اما بازی ما قطعا این هفته برابر دانشگاه آزاد برگزار می شود که هزینه حضور تیم ما در این مسابقه را هیئت فوتبال استان تهران پرداخت می کند.

وی افزود: جهانیان هیچ کاری برای تیم فوتسال زنان نکرده و حتی پاسخ نامه هیئت استان تهران در مورد تیم زنان را نداده و تیم ما با زحمات فراوان شهرزاد نصیری مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتسال در این مسابقه شرکت می کند.

مدیر تیم فوتسال نفت گفت: منصوره هاشمی نایب رئیس هیئت فوتبال استان تهران و دکتر شیرازی رئیس هیئت فوتبال شرایط حضور در بازی این هفته را پیدا کرده است. آن ها پشت ما را خالی نکردند و باید از آن ها قدردانی کنم.

چکانی عنوان کرد : فوتسال زنان به حمایت نیاز دارد و مدیران هم همواره از حمایت صحبت می کنند اما چرا باید دیواری کوتاه تر از دیوار ورزش زنان نباشد؟ فوتسال زنان در صورتی پیشرفت می کند که مدیران از تیم های فوتسال این بخش حمایت کنند اما حمایت باید در عمل باشد و نه فقط حرف.

انتقاد سرمربی تیم نفت طلاییه از جهانیان

این در حالی است که معصومه رضا زاده سرمربی تیم فوتسال نفت طلاییه هم پیش از این در گفتگویی در خصوص وضعیت تیم فوتسال زنان نفت طلاییه گفته بود جهانیان هیچ کاره است و تیم نفت قطعا در بازی جمعه برابر دانشگاه آزاد در میدان حاضر می شود.

رضا زاده عنوان کرده بود : کل مبلغ هزینه تیم نفت طلاییه مبلغی در جدود ۲۰۰ میلیون تومان است که در مقابل تیم‌هایی مانند حفاری و نفت که حداقل ۸۰۰ میلیون هزینه کرده‌اند مبلغ ناچیزی است.

سرمربی نفت تاکید کرده بازی روز جمعه به طور قطع و یقین برگزار خواهد شد، اما جهانیان هیچ کاره است و ما با غیرت و آبروی بازیکنان نفت طلائیه ادامه‌ خواهیم داد. اگر قرار بر تعلیق است تیم مردان نیز باید تعلیق شود.

حمایت هیئت فوتبال تهران از نفت سبب شده این تیم در آخرین بازی نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال زنان حاضر شود اما آینده این تیم هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. حمایت هیئت فوتبال تهران از نفت و البته پشتیبانی شخص شهرزاد مظفر مسئول مسابقات زنان سازمان لیگ فوتسال، البته اقدامی است که باید آن را ستود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *