تاریخ: ۱۳۹۶-۱۰-۰۵ شناسه خبر: 57060

سرمربی تیم فوتسال زنان نفت و افشای وضعیت این تیم؛

دفتر مدیر عامل نفت در یک کارواش است/ جهانیان گفت اگر تیمت را دوست داری استعفا بده و برو

سرمربی تیم فوتسال بانوان نفت از مشکلات این تیم و بلاتکلیفی‌هایی که در چند وقت اخیر ایجاد شده صحبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان  به نقل از ایلنا ، معصومه رضا‌زاده در خصوص مشکلات تیم فوتسال بانوان نفت اظهار داشت: مشکلات ما که دیگر همه جا مطرح شده است و با هر جا هم صحبت کردیم و موضوع را رسانه‌ای کردیم تا شاید تغییری ایجاد شود ولی در عمل اتفاقی نیفتاد، در حال حاضر هم جهانیان ظاهرا‌ً هیچ‌کاره است و هیچ کاری برای ما نکرده است. هیچ اتفاق مثبتی در تیم رخ نداده و این هفته‌هم که قرار است به مشهد برویم کسی به فکر نیست که چطور باید برویم و با هزینه شخصی به این سفر خواهیم رفت. یعنی هزینه‌های تیم بر عهده من و سرپرست تیم است.

وی افزود: وقتی کسی به فکر نیست مجبوریم از جیب برای تیم هزینه کنیم چرا که اگر در این بازی هم حاضر نشویم تیم ما سقوط می‌کند. از طرف دیگر به ما وعده‌ داده‌اند قرار است مشکلات نفت رفع شود و ما هم امیدواریم این اتفاقات بیافتد و از این بلاتکلیفی خارج شویم یا حداقل اسپانسری پیدا شود که هزینه‌ها را تقبل کند.

سرمربی تیم فوتسال بانوان نفت ادامه داد: واقعاً حیف است که تیم ما به دلیل این مشکلات از بین برود، ما تیم خوبی هستیم و تا قبل از بازی با نماینده رفسنجان چهارم جدول بودیم ولی اتفاقاتی که بعد از آمدن جهانیان افتاد این شرایط را ایجاد کرده است و الان هم نمی‌دانیم باید چکار کنیم. بچه‌های تیم مدت‌هاست پول نگرفتند و واقعاً غیرت گذاشته‌اند که هنوز مانده‌اند و کار می‌کنند. این هفته هم فعلا تمرین می‌کنیم و در بازی حاضر می‌شویم تا ببینیم تکلیف مشخص خواهد شد یا اسپانسری پیدا می‌شود یا نه، به هر حال این آخرین دیداری است که با این شرایط به میدان می‌رویم.

جهانیان گفت اگر تیمت را دوست داری استعفا بده و برو!

رضازاده در مورد موضع حمیدرضا جهانیان نسبت به اتفاقات این تیم گفت: ایشان اصلاً حضور ندارند و ظاهراً کاره‌ای نیستند. چند بار با ایشان تماس گرفتم و خواستم قراری بگذاریم و حضوری صحبت کنیم ولی پاسخی به من ندادند. بعد از اینکه بارها با ایشان تماس گرفتم تلفن را جواب دادند و گفتند اگر تیمت را دوست داری تو استعفا بده و برو تا من هزینه کنم و مخارج تیم و دستمزد بازیکنان را بدهم. من هم استقبال کردم و گفتم شما جلسه بگذارید و حقوق بچه‌ها را تا نیم فصل پرداخت کنید و من هم با کمال میل استعفا خواهم داد ولی این را قبول نکرد و گفت اول استعفا بده تا من کاری کنم. او می‌خواست هم با استعفای من حقم را بخورد و هم شخصی دیگر را روی کار بیاورد و او را هم به سرنوشت من دچار کند که طبیعی است چنین چیزی را قبول نکنم.

وی در مورد اینکه مشکل جهانیان با وی چیست، عنوان کرد: مشکل او با من این است که در بازی روز جمعه مصاحبه‌ای کردم و گفتم او هیچ‌کاره است و از این مصاحبه من ناراحت شد و مشغول لجبازی است. من حرف اشتباهی نزدم و شرایط تیم نشان می‌دهد ایشان هیچ‌کاره است. اصلاً می‌دانست ما کجا بودیم و در کدام سالن بازی می‌کردیم؟ در ۲ هفته اخیر هیچ تماسی با ما نداشتند که حداقل بداند کجا تمرین می‌کنیم. من خودم برای تیم زمین تمرین گرفته‌ام.

صبح روز مسابقه به مقصد رسیدیم

رضازاده با اشاره به اینکه گفته می‌شود مالک نفت به دلیل نداشتن پروانه فعالیت هزینه نمی‌کند گفت: این موضوع هست و اصلاً فرض بگیریم حق با ایشان است ولی رفتارهایی که انجام می‌شود نشان می‌دهد او اصلاً ورزشی نیست و با فضای ورزش بیگانه است، مگر می‌شود یک آدم ورزشی تیمش را اینطور به امان خدا ول کند؟ اگر قرار است باشگاه تعلیق باشد چرا برای تیم فوتبال آقایان این اتفاق نمی‌افتد که زمین تمرین نداشته باشند و به خاطر نداشتن بلیت در فرودگاه گیر کنند؟ مگر ما با آنها تفاوتی داریم؟  ما تا هفته هفتم رقابت‌ها کاور در تمرینات‌مان نداشتیم و خودمان تهیه می‌کردیم. به جهانیان می‌گفتم پول بدهید ۴ عدد توپ بخریم ولی ایشان گوشش بدهکار نبود.

وی در ادامه گفت: مشکلات یکی دوتا نیست، ما دو بازی خودمان را با بلیت‌های ساعت ۱۱-۱۲ شب پرواز کردیم و ۴ صبح به مقصد رسیدیم و همه این موارد روی بازیکنان و کیفیت کار تاثیر می‌گذارد. واقعا در این مدت انقدر اتفاقات این چنینی برای ما افتاده که خنده‌دار شده است.

گزارش تصویری دیدار تیم‌های فوتسال زنان نفت طلاییه و پالایش نفت آبادان

سرمربی تیم فوتسال بانوان نفت در ادامه گفت: هر تیمی درگیر مشکلات مالی می‌شود اعتصاب می‌کند تا توجه مدیران و مالکیت باشگاه جلب شود ولی در تیم ما برعکس است و خودمان به فکر تیم هستیم و ظاهراً مالک اعتصاب کرده است. نمی‌توانیم اعتصاب هم بکنیم چون تیم خودمان سقوط می‌کند و برای آقای جهانیان اتفاقی نمی‌افتد و به گفته خودش پروانه مالکیت هم ندارد و بعداً می‌گوید این تیم اصلاً برای من نبوده است و کسی که ضرر می‌کند خود ما هستیم.

رضازاده در مورد تاثیر این شرایط روی نتایج تیم اظهار داشت: صد در صد تاثیر می‌گذارد. ما مقابل تیم رفسنجان شانس پیروزی داشتیم یا در بازی با دانشگاه آزاد اگر تمرین داشتیم نتیجه بهتری می‌گرفتیم.

گفته اند مشکل مالکیت حل می شود

وی در مورد اینکه در نهایت تا چه زمانی صبر می‌کنند گفت: به ما گفته‌اند صبر کنید و قرار است مشکلات نفت رفع شود. از فدراسیون گفته‌اند احتمالا مشکل مالکیت رفع خواهد شد و ظاهراً قرار است مالک باشگاه تغییر کند و ما هم امیدواریم این شرایط بهبود پیدا کند و ما به خاطر همین صبر کرده‌ایم و با چند اسپانسر هم صحبت کرده‌ایم.

سرمربی تیم نفت در ادامه گفت: وقتی برنامه نود را دیدم حسرت خوردم، آقای هدایتی در جایی گفت که به هر بازیکن ۳ سکه پاداش داده است و من حساب کردم دیدم ۴۰۰ میلیون تومان می‌شود و معادل هزینه یک فصل ما است. ایشان می‌گوید از ورزش زده شدم ولی حاضر نیست برای ورزش بانوان سرمایه‌گذاری کند چون به شهرتش اضافه نمی‌کند.

رضازاده در مورد زدن برچسب روی عنوان جهانیان نیوز روی پیراهن باشگاه گفت: وقتی دیدیم ایشان کاری نمی‌کند و اصلاً انگار نه انگار مسئولیتی در تیم ما دارد ما هم نخواستیم به این شکل برایش تبلیغ کنیم. اگر باشگاه برای او نیست و پروانه ندارد چطور اسمش پشت پیراهن تیم است و اگر برای اوست چرا هزینه نمی‌کند؟ نمی‌دانم آقای گل‌محمدی چرا تکلیف باشگاه را مشخص نمی‌کند؟ اگر جهانیان شرایطش را دارد باشگاه را به او بدهند و اگر ندارد از او بگیرند و حداقل یک آدم ورزشی روی کار بیاورند که دیگر مشکلات این چنینی به وجود نیاورد.

دفتر باشگاه در کارواش!

وی در ادامه گفت: ما چند وقت قبل با بچه‌های تیم به دفتر باشگاه رفتیم صحبت کنیم. در شان باشگاهی مثل نفت نیست که دفتر باشگاه را در یک کارواش گذاشته‌اند و هزار و یک جور آدم مختلف آنجا رفت و آمد می‌کنند و حضور ما در آنجا برای ما مشکل‌ساز شده بود. واقعاً از طرز برخورد افراد آنجا خجالت می‌کشیدیم و جای تاسف داشت. یک خانم چطور می‌تواند در محل‌های این چنینی رفت و آمد کند که آدم‌هایش بلد نیستند چطور رفتار کنند؟ من در باشگاه‌های مختلف بودم و در بدترین وضعیت و آماتورترین‌هایش هم چنین چیزی ندیدم. من در اوج مشکلات مربوط به بابک زنجانی در راه‌آهن بودم ولی در آنجا هم شان و منزلت آدم رعایت می‌شد.

مربی نفت افزود: آدم‌های زیادی در این سال‌ها وارد ورزش شدند و هزینه‌هم نکردند و به دنبال این بودند که مدتی به شهرت برسند و اسمی برای خودشان دست و پا کنند و موفق هم شدند در حالیکه اصلاً ورزشی نبودند و این مشکل سال‌های اخیر ورزش ما است و امیدوارم آدم‌های ورزشی وارد ورزش شوند و کار را در اختیار بگیرند. با آقای علی کریمی که اسطوره فوتبال کشورمان است ببینید چطور رفتار کردند و چرا بعد از چند هفته ایشان تصمیم گرفت دیگر با این مجموعه همکاری نکند.

رضازاده در پایان با گلایه از برنامه نود گفت: برایم خیلی جالب که حتی آقای فردوسی پور هم به این وضع تیم نفت در این چند هفته اشاره نکرد در صورتی که ما به ایشان اطلاع دادیم و حتما هم در جریان وضعیت تیم ما در این چند هفته بودند ولی حتی یه اشاره کوچک هم نکردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *