تاریخ: ۱۳۹۶-۱۰-۰۹ شناسه خبر: 57222

نگاهی به هفته هشتم لیگ برتر هندبال زنان ؛

خداحافظ شاهین شهر / سیران: در کردستان قدردان ما نبودند

هفته هشتم لیگ برتر هندبال زنان برگزار شد و تغییری در صدر جدول حاصل نشد اما شاهین شهر با شکست در بازی حساس هفته با اهدافش وداع کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ؛ پرونده هفته هشتم لیگ برتر هندبال زنان بسته شد و شهید چمران لارستان و تاسیسات دریایی تهران برابر حریفان خود به پیروزی های قابل پیش بینی رسیدند و لیگ برتر هندبال برای شاهین شهر تقریبا تمام شد.

در مهم ترین بازی هفته هشتم لیگ برتر هندبال شاهین شهر در گچساران ۲۶ بر ۱۷ به نفت و گاز گچساران باخت. تلاش شاهین شهر برای موفقیت در این بازی با شکست مواجه شد و خبری از خلق شگفتی نبود. گچساران در روز درخشش فاطمه خلیلی سنگربان خود امتیاز کامل این بازی را کسب کرد.

در اصفهان ، تاسیسات دریایی موفق شد در یک بازی آسان و بی دردسر ۲۹ بر ۱۹ برابر تیم جوان هیئت اصفهان پیروز شود. این پیروزی برای تاسیسات ، شروعی بر پروژه باز پس گیری صدر جدول محسوب می شود.

مهسا یزدانی بازیکن تیم تاسیسات دریایی در گفتگو با ورزش بانوان در مورد این بازی گفت: درست است که هیئت اصفهان را شکست دادیم اما تیم اصفهان ، با توجه به سن و سال کم بازیکنانش آینده خوبی دارد و می تواند در آینده بازیکنان خوبی را تحویل هندبال ایران بدهد.

وی با تاکید بر تلاش تاسیسات برای رسیدن به صدر جدول گفت : تاسیسات در ترکیب ۱۶ نفره منتخبین نیم فصل سهم قابل توجهی داشت و این نشان می دهد همه به توان بازیکنان ما ایمان دارند. ما با تمام وجود برای قهرمانی خواهیم جنگید.

در ادامه هفته هشتم لیگ برتر هندبال در سنندج ، تیم هیئت کردستان همان طور که پیش بینی می شد یارای مقاومت در برابر شهید چمران لارستان را نداشت و ۱۶ بر ۳۰ مغلوب مدافع عنوان قهرمانی شد. بازگشت تعداد قابل توجهی از بازیکنان کردستانی تیم شهید چمران به وطن مادری ، نکته خاص این بازی بود.

سیران احمدی و انتقاد از مسئولان ورزش کردستان

سیران احمدی دروازه بان تیم شهید چمران لارستان در گفتگو با ورزش بانوان در مورد این بازی تیمش برابر هیئت کردستان در هفته هشتم لیگ برتر هندبال گفت: ما از اتفاقی که برای هندبال سنندج که برای پیشرفتش زحمت کشیده بودیم واقعا ناراحت هستیم  و این اتفاقات به علت بی توجهی مسئولین ما رخ داد. سیران می گوید یک بازیکن نمی تواند  تمام عمر حرفه ای خود را صرف باقی ماندن در جایی کند که ارزش او را نمی دانند.

دروازه بان چمران لارستان عنوان کرد: وقتی هندبال یا هر ورزش حرفه ای دیگری حمایت نشود همین مسائل رخ می دهد. ما غیرت و عرق خود را به شهرمان زمانی ادا کردیم که من دروازه بان سابق این تیم ،  ۱۳ سال برای تیمم زحمت کشیدم و زمانی که وقت به ثمر رسیدن زحماتمان بود هیچ مسئولی هیچ مسئولیتی از تیم ما را به عهده نگرفت.

سیران اضافه کرد: ما به جز قهرمانی به هیچ موضوع دیگری فکر نمی کنیم. هدف ، فقط کسب پیروزی ، بازی به بازی است . تیم ما بهترین بازیکنان ایران را در اختیار دارد و فقط به قهرمانی فکر می کند. بازی با هیئت کردستان و بهمن بهبهان ۲ بازی تدارکاتی خوب برای ما در راه رسیدن به مسابقات حساس برابر تاسیسات دریایی و نفت و گاز گچساران که رقبای اصلی ما برای قهرمانی هستند خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *