تاریخ: ۱۳۹۶-۱۰-۱۳ شناسه خبر: 57323

به دنبال استعفای فریبا صادقی از نایب رئیسی فدراسیون والیبال؛

محمود افشاردوست: استعفای فریبا صادقی مطابق با عرف رایج در ادارات است

محمود افشاردوست نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال: استعفای فریبا صادقی مطابق با عرف رایج در ادارات دولتی است

وقتی رئیس یک مجموعه تغییر پیدا می‌کند، بالطبع بخش‌های مختلف استعفای خود را اعلام می‌کنند و دست رئیس جدید را برای اعمال تغییرات و انتخاب افراد بازمی‌گذارند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، احمد ضیایی در تاریخ ۷ دی‌ماه به عنوان رئیس فدراسیون والیبال انتخاب شد. ضیایی روز دوشنبه ۱۱ دی در نخستین مصاحبه خود، با برنامه رادیویی «شبی با والیبال» رادیو ورزش از حضور یک نایب‌رئیس تمام وقت برای بانوان صحبت کرد. این در حالی است که امروز خبری مبنی بر استعفای فریبا صادقی از سمت نایب‌رئیسی فدراسیون والیبال به گوش می‌رسد. محمود افشاردوست در رابطه با استعفای صادقی از سمت خود در گفتگو با “ورزش بانوان” اظهار کرد: خبر استعفای ایشان صحت دارد. اما این مسئله مربوط به گفتگوی اخیر آقای ضیایی در خصوص الزام حضور یک نایب رئیس تمام وقت در فدراسیون والیبال نیست. چرا که نامه استعفای خانم صادقی دو روز قبل از این مصاحبه به رئیس جدید فدراسیون ارائه شده بود.

دبیر فدراسیون والیبال خاطر نشان کرد: البته هنوز با استعفای ایشان موافقت نشده و نمی‌دانم پذیرفته می‌شود یا خیر. از طرفی در جریان هم نیستم که در صورت رفتن خانم صادقی چه کسی به جای ایشان رئیس بانوان فدراسیون والیبال خواهد شد.

افشاردوست در پایان گفت: مطابق با عرف اداری، وقتی رئیس یک مجموعه تغییر پیدا می‌کند، طبیعی است که بخش‌های مختلف دستخوش تغییر قرار می‌گیرند و بالطبع هم استعفای خود را اعلام می‌کنند تا دست رئیس جدید را برای اعمال تغییرات و انتخاب افراد بازبگذارند. پس خانم صادقی بعد از روی کار آمدن رئیس جدید در فدراسیون والیبال، واکنشی را بروز داده، که در اغلب اداره‌جات انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *