تاریخ: ۱۳۹۶-۱۰-۱۶ شناسه خبر: 57434

فریبا صادقی: نایب رئیس فدراسیون والیبال باید جوان باشد

نایب رئیس پیشین والیبال بانوان درباره استعفایش گفت: در مجمع انتخاباتی استعفایم را دادم و معتقدم فردی که برای این سمت انتخاب می شود باید جوان باشد و تمام وقت زمان بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان و به نقل از ایسنا، نایب رئیس پیشین بانوان فدراسیون والیبال درباره استعفایش خاطر نشان کرد: اردیبهشت ماه گذشته با داورزنی صحبت کردم و قول دادم تا زمان انتخابات به فدراسیون کمک کنم و مسئولیت نایب رییسی بانوان را برعهده گرفتم. به هر حال من شرایط خاص خودم را دارم. دراین مدت ۵۶ بار جاده تهران و اصفهان را در رفت و آمد بودم؛ هفته ای یک بار ۴۵۰ کیلومتر را رفتم و آمدم. واقعا شرایط سنگین بود. همچنین امکان حضور دائم در تهران را نداشتم.

سرمربی ذوب آهن اظهار داشت: در مجمع انتخابات فدراسیون والیبال که در آن حضور داشتم بالافاصله استعفایم را به دکتر ضیائی دادم و عذر خواهی کردم که امکان همکاری با فدراسیون را ندارم. این استعفا با مشورت و اجازه داورزنی بود.

صادقی تاکید کرد: من هم مانند رئیس فدراسیون والیبال معتقدم برای پیاده کردن اهداف ورفع عقب افتادگی که والیبال بانوان از سطح آسیا دارد باید مدیر تمام وقت برای بانوان انتخاب کنیم. برای هر فردی که انتخاب می شود آرزوی موفقیت دارم . با توجه به صحبت دکتر ضیایی دورا دور همچنان به فدراسیون کمک می کنم.

وی معیارهایی را برای نایب رئیس بانوان نیز برشمرد و گفت: باید فردی انتخاب شود که زمان بگذارد. جوان باشد. درگیری های مثل خانواده و بچه را نداشته باشد. تحصیلات بالایی داشته و والیبال را با تمام وجود حس کرده باشد. باید بتواند با تمام کمیته های فدراسیون تعامل داشته باشد و از پتانسیل والیبال استفاده کند. به طور حتم این فرد باید از بدنه والیبال باشد.
سرمربی تیم والیبال ذوب آهن اصفهان پس از پیروزی تیمش برابر تیم صدر نشین پیکان اظهار داشت: خوشحالم که بالاخره یک بازی مهیج را در لیگ برتر شاهد بودیم و یک بازی در ۵ ست برگزار شد.

او در ادامه افزود: از ابتدای لیگ تا کنون بازی های یک طرفه داشتیم. در بازی برابر پیکان به ارنج اصلی دست پیدا کردیم. با توجه به این که یک هفته است به تمرینات تیم برگشته ام و مسئولیت نایب رییسی را تحویل دادهام، تیم را برای این مسابقه آماده کردم، شرایط راحت نبود یکی از بازیکنان ما مریض بود، اما خوشبختانه تیم را برای این مسابقه سخت آماده کردیم.

سرمربی تیم ذوب آهن تصریح کرد: ست نخست بازی را با نتیجه ۱۳ بر ۲۵ واگذار کردیم اما بازیکنان تیم توانستند خیلی زود به بازی برگردند و از آنها ممنونم. با توجه به انگیزه و تعصب بازیکنان ذوب آهن توانستیم پیروز شویم.

نایب رئیس پیشین بانوان فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که آیا از حالا تیمش را قهرمان لیگ این فصل می داند، گفت: اصلا در هیچ مسابقه ای نمی توانیم پیش بینی داشته باشیم . ما نیز مشکلات خاص خودمان را داریم. به لحاظ مالی مشکل داریم اما انگیزه بازیکنان بالاست و برای قهرمانی خواهند جنگید حتی اگر یک ریال هم دریافت نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *