تاریخ: ۱۳۹۶-۱۱-۱۳ شناسه خبر: 58380

هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال زنان؛

پیروزی آسان برای مدعیان قهرمانی ؛ پاسارگاد زنجان پس از ۱۷ هفته بالاخره برد!

برنامه هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال بانوان

هفته هجدهم رقابت های فوتسال لیگ برتر زنان برگزار شد و تغییر خاصی در جدول رخ نداد اما مهم ترین اتفاق هفته اولین برد تیم پاسارگاد زنجان در لیگ برتر بود.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ، هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال زنان امروز جمعه ۱۳ بهمن برگزار شد و در پایان دیدارهای این هفته تیم پالایش نفت آبادان صدرنشینی خود را تثبیت کرد و تیم های حفاری اهواز و دانشگاه آزاد همچنان در تعقیب این تیم هستند.

در بازی های برگزار شده ، تیم صدرنشین پالایش نفت آبادان در خانه میزبان تیم پویندگان صنعت فجر شیراز بود و موفق شد این تیم را ۴ بر صفر شکست دهد و همچنان گزینه اول قهرمانی باشد.

نزدیک ترین تعقیب کننده تیم پالایش نفت آبادان یعنی تیم حفاری اهواز در خانه پذیرای تیم مشکی پوشان مشهد بود و توانست این تیم را با برد گل ۸ بر یک بدرقه کند و فاصله ۳ امتیازی با پالایش نفت آبادان را حفظ کند.

تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی با مربیگری شهرزاد مظفر این هفته در تهران به مصاف شهرداری رشت رفت و ۷ بر یک این تیم را شکست داد و در رده سوم باقی ماند.

اما جالب ترین نتیجه هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال در زنجان رقم خورد و تیم فلزات رنگین پاسارگاد زنجان که در ۱۷ هفته سپری شده از لیگ برتر موفق به کسب برد نشده بود بالاخره این طلسم را شکست و با خلق شگفتی در زنجان ۴ بر ۲  و با گل های مهسا نظری (۲) ، ستاره محمدی و مریم سلمانی برابر مس رفسنجان به پیروزی رسید.

در سایر بازی های هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال استقلال ساری در مازندران ۵ بر صفر برابر تیم نفت نوین تهران نتیجه را واگذار کرد. مارال محمدى ٢ گل ، مرضیه فتحی ۲ گل و سوسن رضا پور یک گل برای نماینده تهران به ثمر رساندند.

تیم دختران کویر کرمان هم در بازی خانگی برابر پیام نور تهران ۶ بر ۳ برنده از میدان خارج شد. در جدول و در پایان هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال پالایش نفت آبادان ۵۲ امتیازی و صدرنشین است و تیم های حفاری اهواز و دانشگاه آزاد تهران به ترتیب با ۴۹ و ۴۸ امتیاز دوم و سوم هستند.

دختران کویر کرمان و مشکی پوشان مشهد نیز ۳۰ امتیازی هستند و با اختلاف تفاضل گل در رده های چهارم و پنجم لیگ برتر فوتسال زنان قرار گرفته اند. در انتهای جدول نیز استقلال ساری ۷ امتیازی و فلزات رنگین پاسارگاد زنجان ۴ امتیازی قرار گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *