تاریخ: 2018-02-02 شناسه خبر: 58382

هفته پنجم سوپر لیگ کاراته زنان

ادامه صدرنشینی بیمه تعاون و ۳ پیروزی پیاپی برای هیئت اصفهان

ادامه صدرنشینی بیمه رازی در سوپرلیگ کاراته زنان

پنجمین هفته از سوپر لیگ کاراته زنان در حالی برگزار شد که صدر جدول دست خوش تغییر نشد و هیئت اصفهان با 3 برد پی در پی در رده دوم جدول جای گرفت.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ، مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران امروز جمعه ۱۳ بهمن میزبان هفته پنجم سوپر لیگ کاراته زنان ایران بود و تیم های حاضر در این مسابقات روی تاتامی رفتند.

در بازی های برگزار شده تیم بیمه تعاون که در صدر جدول رده بندی قرار دارد کار سختی برای ادامه سلطه بر جدول رده بندی نداشت و با نتایج مشابه ۲۹ بر صفر مقابل باشگاه حامی و نفت امیدیه به برتری رسید و با ۳۳ امتیاز صدرنشین باقی ماند.

هیات کاراته اصفهان نیز روز خوبی را در هفته پنجم سوپر لیگ کاراته سپری کرد به طوری که ۳ پیروزی پی در پی این تیم کمک کرد تا اصفهانی ها در رده دوم جدول قرار گیرند و با بیمه تعاون هم امتیاز شوند.

این تیم امروز ابتدا ۲۴ بر ۵ آوای رزم را شکست داد و سپس با نتیجه ۲۴ بر ۴ مقابل باشگاه حامی برنده از میدان خارج شد و در یک بازی عقب افتاده هم ۲۱ بر ۷ پیام نور مرکزی را شکست داد تا با ۳۳ امتیاز و تفاضل برد کمتر در رده دوم قرار بگیرد.

در سایر بازی های هفته پنجم سوپر لیگ کاراته ، پیام نور مرکزی ۲۰ بر ۹ وحدت ایران را شکست داد و در ادامه راه ،  ۲۶ بر ۳ تیم نارین صنعت آریا را برد. ضمن این که تیم وحدت ایران در دیدار برابر نارین صنعت آریا ۱۸ بر ۷ برنده شد و در ادامه ۱۸ بر ۱۱ مقابل آوای رزم پیروز شد.

نفت امیدیه ۲۱ بر ۹ از سد باشگاه حامی گذشت و در دومین دیدار ۲۴ بر ۴ نارین صنعت آریا را مغلوب کرد.

وضعیت جدول رده بندی:

۱-بیمه تعاون با ۳۳ امتیاز و تفاضل۴۲۷
۲-هیئت کاراته اصفهان با ۳۳ امتیاز و تفاضل ۳۲۰
۳-پیام نور مرکزی با ۲۱ امتیاز و تفاضل ۱۰۴
۴-نفت امیدیه با ۲۱ امتیاز و تفاضل ۶۰
۵-وحدت ایران با ۱۲ امتیاز
۶- آوای رزم با ۱۲ امتیاز
۷-نارین صنعت آریا با ۶ امتیاز
۸- حامی با ۳ امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *