تاریخ: ۱۳۹۶-۱۱-۱۹ شناسه خبر: 58692

لیگ برتر والیبال بانوان فصل 96؛

نتایج هفته نهم لیگ برتر والیبال بانوان

نتایج هفته نهم لیگ برتر والیبال بانوان

هفته نهم لیگ برتر والیبال بانوان امروز (پنج شنبه) با سه دیدار پیگیری شد و تیم های ذوب آهن و پیکان تهران که مدعیان قهرمانی این رقابت ها هستند و آبنوس تهران موفق به شکست حریفان خود شدند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته نهم لیگ برتر والیبال بانوان امروز با سه دیدار در شهرهای اصفهان و تهران (دو دیدار) پیگیری شد.

در نخستین مسابقه این هفته که از ساعت ۱۵ در خانه والیبال تهران برگزار شد، تیم پیکان تهران میزبان شهرداری تبریز بود و میهمان خود را سه بر صفر با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۳ و ۲۵ بر ۶ شکست داد تا به هفتمین برد خود در این رقابت ها دست یابد و ۲۲ امتیازی شود.

تیم شهرداری تبریز در این مسابقه هشتمین ناکامی خود در لیگ برتر بانوان را تجربه کرد و بدون امتیاز و برد در انتهای جدول این رقابت ها باقی ماند.

تیم والیبال ذوب آهن اصفهان که با هفت برد و ۲۰ امتیاز در صدر جدول این رقابت ها قرار داشت، این هفته در سالن ملت اصفهان میزبان نماینده تهران بود و با شکست سه بر صفر نماینده پایتخت به هشتمین برد خود در این رقابت ها دست یافت و در صدر جدول نیز باقی ماند.

شاگردان فریبا صادقی سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۱۶ نماینده تهران را شکست دادند.

سومین و آخرین مسابقه هفته نهم لیگ برتر بانوان نیز در خانه والیبال تهران برگزار شد و در شهرآورد پایتخت تیم های سالوت و آبنوس به مصاف یکدیگر رفتند و آبنوس سه بر یک سالوت را شکست داد.

سالوت در ست سوم ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسید، اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۹ بر ۲۷، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۸ مغلوب آبنوس شد تا دو تیم از نظر تعداد برد برابر شوند.

جدال دو تیم ۱۳۰ دقیقه طول کشید و ۱۰۰ تماشاگر در خانه والیبال تهران داشت. آبنوس به رغم این پیروزی شش امتیازه شد و در جایگاه ششم باقی ماند و سالوت با دو برد و هفت امتیاز در رتبه پنجم باقی ماند.

جدول رده بندی در پایان هفته نهم لیگ برتر والیبال بانوان به قرار زیر است:

ذوب آهن اصفهان ۸ برد و ۲۳ امتیاز
پیکان تهران ۷ برد و ۲۲ امتیاز
بهنمیر مازندران ۵ برد و ۱۴ امتیاز
نماینده تهران ۳ برد و ۹ امتیاز
سالوت تهران ۲ برد و ۷ امتیاز
آبنوس تهران ۲ برد و ۶ امتیاز
شهرداری تبریز بدون برد و امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *