تاریخ: ۱۳۹۶-۱۱-۲۴ شناسه خبر: 58701

بانوی شناگر ایرانی رکورددار شنای استقامت خاورمیانه شد

مهناز کریمی ، بانوی شناگر ایرانی رکورددار شنای استقامت خاورمیانه شد

مهناز کریمی با 25 ساعت شنا کردن به طور مداوم در استخر هلال اهواز، رکورد شنا در خاورمیانه را شکست.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، «مهناز کریمی» پس از ۲۵ ساعت شنا در عمق ۶ متری در ماده پای دوچرخه (دست بالا) که از روز شنبه آغاز و روز گذشته (یکشنبه) به پایان رسید، موفق شد رکورد ایران و خاورمیانه را بشکند.

کریمی ضمن این‌که رکورد قبلی خود را ۱۳ سیزده ساعت ارتقا ببخشد، موفق شد رکورد «اکرم قربانی» را که ۲۰ ساعت شنای متوالی در استخر بود را بشکند و خود به عنوان بانوی رکورددار شنا در آب بدون استفاده از دست، در ایران و خاورمیانه لقب بگیرد.

سال ۹۷ به دنبال رکورد جدید/ ۱۰۰ میلیون تومان برای ثبت رکورد در گینس

مهناز کریمی در گفتگو با عصرایران گفت: خیلی خوشحالم از اینکه توانستم پنجمین رکورد خود را ثبت کنم. برای ثبت رکورد تلاش زیادی کردم. شعار من خواستن توانستن است و به نظرم هر کسی تلاش کند به هدف خود می رسد.

کریمی در ادامه افزود: سال ۹۷ هم قطعا رکورد جدیدی خواهم زد.

وی در خصوص اینکه آیا خانم قربانی می تواند رکوردش را بشکند، اظهارکرد: قطعا او برای ثبت رکورد جدید تلاش خواهد کرد. اگر رکورد جدیدی بزند خوشحال می شوم و اصلا از این موضوع نگران نیستم. به نظر من با وجود قهرمانانی که در کشور داریم، رکورد جدید حتما زده خواهد شد.

بانوی شناگر خوزستانی درباره هزینه ثبت آخرین رکورد خود در کتاب گینس گفت: ثبت رکورد نیاز به مبلغی در حدود ۱۰۰ میلیون تومان دارد. بخاطر نداشتن اسپانسر توانایی پرداخت این هزینه را ندارم. اگر اسپانسر پیدا شود، برای ثبت رکورد در گینس حتما پیگیری خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *