تاریخ: ۱۳۹۶-۱۱-۲۵ شناسه خبر: 58716

بیان محمودی بعد از شکست تیمش در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان؛

سرمربی تیم راهیاب ملل سنندج: مقابل ذوب آهن هرچه زدیم به در بسته خوردیم

بیان محمودی سرمربی تیم فوتبال بانوان راهیاب ملل سنندج

بیان محمودی سرمربی تیم فوتبال بانوان راهیاب ملل سنندج بعد از شکست تیکش مقابل بانوان ذوب آهن عنوان کرد: توپ و میدان بیشتر در اختیار ما بود ولی هرچه زدیم به در بسته خوردیم.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، روز گذشته در چارچوب بازی‌های هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان راهیاب ملل سنندج نتوانست ذوب آهن اصفهان را شکست دهد و با نتیجه‌ یک بر صفر شکست خورد. در صورت برد شاگردان بیان محمودی، بدون نگرانی به جایگاه دوم جدول رده بندی صعود می‌کردند و البته تقریبا به شکست حریف مطمئن بودند. اما ذوب آهن تیمی است که در نیم فصل دوم با ۳ تیم از ۴ تیم مربع قهرمانی بازی کرده و به هیچ یک نباخته. اول با سپاهان مساوی کرد، سپس در اصفهان شهرداری سیرجان را برد و در ادامه، راهیاب ملل را در سنندج شکست داد.

بیان محمودی در گفتگو با ورزش بانوان در خصوص شکست ۱ بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: توپ و میدان بیشتر در اختیار ما بود ولی هرچه زدیم به در بسته خوردیم. بازیکنانم فوق العاده بودند و چیزی کم نگذاشتند.

سرمربی تیم فوتبال بانوان راهیاب ملل سنندج عنوان کرد: دقیقه ۴۶ تیم ذوب آهن به گل رسید و بعد از آن ما همه موقعیت‌ها را تک تک از دست دادیم، دقیقه ۹۲ پنالتی ما گل نشد، اگر این پنالتی گل می‌شد تساوی می‌کردیم و حداقل یک امتیاز می‌گرفتیم و الان به جای اینکه در جدول رده بندی تیم سوم باشیم، دوم می‌شدیم. زهرا حاتم‌نژاد تا کنون همه ۹ پنالتی‌ای که به نفع تیم ما گرفته شده را گل کرده اما در این بازی توپ از بالای دروازه به بیرون رفت. حتی بهترین بازیکنان هم پنالتی از دست می‌دهند و نباید به زهرا خرده گرفت. کلا دیروز روی بد فوتبال را دیدیم.

وی همچنین گفت: دور رفت در اصفهان، ۲ بر یک ذوب آهن را شکست داده بودیم و با خودمان گفتیم شاید در دور برگشت و در سنندج کار راحت‌تری داشته باشیم. اما ذوب آهن نسبت به نیم فصل اول روند رو به رشدی را در پیش گرفته و اوضاع بسیار خوبی دارد.

بیان محمودی در پایان گفت: راه یاب هم نیم فصل دوم بهتر شده و کیفیت بازی بچه‌ها بیشتر شده است. در بازی مقابل سیرجان نزدیک به ۴۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردیم و مساوی کردیم. نیم فصل اول نتیجه را مقابل ایلام واگذار کرده بودیم اما دور برگشت جبران کردیم و این تیم را شکست دادیم. پنج هفته بسیار مهم پیش روی ما قرار دارد هفته آینده با پارس جنوبی بوشهر رقابت خواهیم کرد. دور رفت در کردستان ۵ بر صفر این تیم را شکست دادیم قطعا همه تیم‌ها پیشرفت کرده‌اند و بازی سخت‌تری نسبت به نیم فصل اول در پیش داریم. با این حال به توانایی بازیکنانم ایمان دارم تا به حال به جز سپاهان تمام تیم‌های لیگ را هم شکست داده‌ایم. با اینکه با این شکست اختلاف ما با شهرداری بم بیشتر شد اما به بازی رودررو و همچنین هفته‌های آینده لیگ امیدوار هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *