تاریخ: ۱۳۹۴-۰۵-۱۴ شناسه خبر: 6299

فوتسال بانوان آبیک در مسابقات لیگ دسته سوم

 فوتسال بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم فوتسال بانوان شهرستان آبیک به عنوان نماینده استان قزوین در مسابقات لیگ دسته سوم کشوری در استان البرز حضور پیدا می‌کند.

مسابقات فوتسال بانوان لیگ دسته سوم کشوری از 20 تا 26 مرداد ماه در کرج البرز برگزار می‌شود که تیم فوتسال شهرستان آبیک در این مسابقات حضور پیدا می‌کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آبیک به همراه اعضای شورای اسلامی شهر آبیک با تیم فوتسال بانوان شهرستان آبیک در سالن پیامبر اعظم (ص) دیدار کرد.

محمد اسکندری در این دیدار اظهار کرد: با پیشنهاد هیئت فوتبال این شهرستان مبنی بر تشکیل تیم فوتسال بانوان در شهرستان آبیک موافقت صورت گرفت گرچه سالن، امکانات و تجهیزات وجود نداشت ولی توانستیم امکانات را تهیه و در اختیار تیم فوتسال قرار دهیم.

وی افزود: کسب مدال نایب‌قهرمانی حنانه عظیمی‌نیا نونهال آبیکی به اعتقاد بنده به اندازه طلای جهانی و المپیک ارزشمند است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آبیک ادامه داد: با توجه به مشکلات و فضای موجود در جامعه، موفقیت بانوان در عرصه‌های ورزشی مایه افتخار است به ویژه زمانی که بانوان به مقامی دست می‌یابند دو برابر خشنود می‌شویم.

اسکندری بیان کرد: گرچه توفیق تیم فوتسال بانوان در مسابقات فوتسال دسته سوم لیگ کشور کار بسیار سختی است ولی از شورای شهر درخواست می‌شود در صورتی که این تیم در مسابقات به جمع چهار تیم برتر کشور دست یابد، از بازیکنان این تیم حمایت کرده و سبب دلگرمی و امید این تیم شوند.

این مسئول گفت: با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک برای اسکان دو بازیکن غیربومی تیم فوتسال بانوان این شهرستان که از استان اردبیل هستند، اقدام شده است.

تیم فوتسال بانوان آبیک نیازمند حمایت مسئولان

رئیس هیئت فوتبال شهرستان آبیک نیز در این دیدار گفت: مربی تیم فوتسال بانوان این شهرستان از مربیان زبده و مجرب استان اردبیل است که افتخار سکونت در شهرستان آبیک را پیدا کرده‌اند که یک توفیق محسوب می‌شوند.

منصور فرهنگیان تیم فوتسال بانوان شهرستان آبیک را نیازمند حمایت مسئولان به ویژه اعضای شورای اسلامی شهر آبیک دانست و افزود: با توجه به اینکه تیم فوتسال بانوان شهرستان آبیک نماینده استان قزوین در مسابقات لیگ دسته سوم کشوری است، لازم است بازیکنان این تیم تلاش خود را به کار ببندند.

وی ادامه داد: مهم برد و باخت و مقام نیست چراکه هر نتیجه‌ای کسب شود، حاصل زحمات تیم فوتسال بانوان است.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان آبیک تصریح کرد: از اعضای شورای اسلامی شهر آبیک درخواست می‌شود در زمینه اعزام تیم فوتسال بانوان به استان البرز، مساعدت لازم را داشته باشند.

فرهنگیان خاطرنشان کرد: دو بازیکن غیربومی از روز 15 مرداد ماه به تیم فوتسال آبیک می‌پیوندند و پس از پنج روز تمرین، برای مسابقات لیگ دسته سوم کشوری راهی کرج می‌شوند.

گفتنی است، در این دیدار عبدالله ملک‌پور نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر آبیک، محمد خرمن‌بیز، موسی محمدی و سید جواد موسوی از اعضای شورای اسلامی شهر آبیک حضور داشتند که بر حمایت از تیم فوتسال بانوان قول حمایت و مساعدت دادند.

منبع:فارس

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.