تاریخ: 2015-09-29 شناسه خبر: 11337

شجراتی ازآشنایی اش باوالیبال نشسته اینگونه میگوید

والیبال بانوان

 

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ معصومه ۲۱ ساله و اهل شهرستان اهواز است و از آشنایی اش با والیبال نشسته اینگونه می گوید: سال ۹۰، از طریق نایب رئیس هیات اهواز و خیلی تصادفی با این رشته آشنا شدم و برای فعالیت در آن از من دعوت شد. آن زمان با پدرم در مورد حضور من در والیبال نشسته صحبت شد و چون تشخیص داده شده بود که در این رشته مستعد هستم، فعالیتم را در آن آغاز کردم.

شجراتی در ادامه گفت: سال ۹۱ در مسابقات استعداد یابی مشهد حضور یافتم و بعد از آن نیز فعالیت هایم به صورت منظم در والیبال نشسته ادامه داشت تا اینکه سال ۹۲ متاسفانه پدرم را از دست دادم و این مصیبت آنقدر برایم سنگین بود که تا مدت ها همه چیز را کنار گذاشته بودم.

وی افزود: در این مدت پافشاری و اصرارهای مادرم بود که دوباره من را به ورزش کشاند و حتی بعضی وقت ها با اشک از من می خواست که به تمرینات بروم و اگر این پیگیری ها نبود، من والیبال نشسته را کنار گذاشته بودم.

بانوی جوان تیم ملی در ادامه خاطر نشان کرد: متاسفانه در اهواز تیم منسجمی وجود ندارد، با این حال من تمریناتم را به صورت انفرادی انجام می دهم و در حال حاضر هم که دانشجوی سال دوم رشته نرم افزار هستم، طوری برنامه ریزی کرده ام که هم به تحصیلم برسم و هم به رشته ورزشی مورد علاقه ام.

شجراتی افزود: سابقه حضور در اردوهای تیم ملی برای آمادگی مسابقات پاراآسیایی اینچئون را نیز دارم و با بزرگسالان هم کار کرده ام اما به خاطر شرایط خاصی که در آن زمان داشتم نتوانستم بهترین عملکرد خود را ارائه دهم. اما به مرور بهتر شدم و سعی دارم در این رشته به بالاترین حد ممکن برسم.

ملی پوش جوان تیم زیر ۲۵ سال والیبال نشسته بانوان در ادامه گفت: شب ها همیشه تمرینات را در ذهنم تصویری سازی می کنم و این مساله خیلی به من کمک می کند. در کل والیبال نشسته به من کمک کرد که با شرایطم و تفاوت های جسمی ام کنار بیایم و از بعد روابط اجتماعی نیز بسیار برای من مفید بوده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از خانم توکلی، نایب رئیس انجمن، خانم ایرانمنش مربی تیم ملی و همه عزیزانی که برای گسترش ورزش جانبازان و معلولین به خصوص ورزش بانوان تلاش می کنند، سپاسگزارم.

منبع:برنا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.