تاریخ: 2015-10-06 شناسه خبر: 11886

شمس ازمعجزه حمایت برای فوتسال بانوان گفت

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ حسین شمس شامگاه دوشنبه در حاشیه دیدار تیم‌های کاشی نیلوی اصفهان و مقاومت البرز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نیم‌فصل نخست فوتسال ایران همانطور که پیش‌بینی می‌شد 3 تا 4 تیم مانند گیتی‌پسند، تاسیسات، مس سونگون و حفاری خود را به عنوان مدعی قهرمانی مطرح کردند.

وی افزود: سایر تیم‌ها هم عملکرد خوبی داشته‌اند و فکر می‌کنم تا روز آخر هم مشخص نشود چه تیمی سقوط می‌کند؛ در کل نیم‌فصل نخست خوب و جذاب بود و امیدوار هستم نیم‌فصل دوم هم با همین کیفیت برگزار شود.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال گفت: چیزی که امسال در لیگ متفاوت است جذب بازیکنان خارجی بوده به ویژه مس سونگون که 2 بازیکن خوب برزیلی در اختیار گرفته است؛ بد نیست کم‌کم در صورت استطاعت مالی باشگاه‌ها برای ارتقای سطح کیفی لیگ از بازیکنان خارجی هم استفاده شود.

وی درباره علت حضورش در اصفهان بیان کرد: کلاس 5 روزه در اصفهان داشتم که با حضور 20‌مربی اصفهانی برگزار شد و امروز هم اختتامیه کلاس بود که پس از آن بلافاصله برای دیدن این بازی به سالن آمدم و امشب هم اصفهان را ترک می‌کنم.

شمس درباره آینده کاشی نیلو تصریح کرد:اگر حامی مالی پیدا شود و یا خود مسئولان کاشی نیلو تیم را حمایت کنند با افزودن چند بازیکن باتجربه به طور قطع این تیم خوب می‌تواند در لیگ بماند‌.

وی درباره قهرمانی تیم فوتسال بانوان در آسیا گفت: این قهرمانی در تاریخ بی‌سابقه بود و در حقیقت بانوان ایران معجزه‌وار به این مقام رسیدند و فدراسیون فوتبال باید از این تیم برای مسابقات جهانی سال آینده حمایت کنند که در این صورت می‌توانند در جمع 4 تیم برتر دنیا قرار بگیرند.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال درباره شرایط تیم ملی فوتسال آقایان هم بیان کرد: دیدارهای تدارکاتی خوبی برای تیم ملی درنظر گرفته شده و باید ببینیم مربی جدید چطور می‌تواند تیم را جمع کند، امیدوار هستیم با حضور مربی خوبی مانند آقای ناظم‌الشریعه این تیم دوباره قهرمانی آسیا را به ارمغان بیاورد.

منبع:تسنیم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.