تاریخ: 2015-10-06 شناسه خبر: 11891

عباسی: تلاشمان برای بسکتبال قهرمانی است

بسکتبال بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ پوران عباسی در گفت‌وگویی، درباره برتری تیمش در دو دیدار هفته اول لیگ برتر بسکتبال بانوان و حضور دو بازیکن جدید از آرارات در این تیم گفت: با توجه به اینکه دو بازیکن آرارات خودشان را آزاد اعلام کردند ما آنها را جذب کردیم. البته این دو بازیکن در فاصله یک هفته مانده به آغاز لیگ به ما اضافه شدند و هنوز به طور کامل با سایر بازیکنان به هماهنگی نرسیده‌اند، اما در مجموع همه بازیکنان در هفته اول از نظر بدنی آماده بودند و خوب هم بازی کردند.

وی درباره بازی هفته دوم تیمش مقابل آرارات، اظهار داشت: با توجه به اینکه تعدادی از بازیکنان از آرارات رفته‌اند این موضوع روی تیم تاثیر گذاشته است، اما تمام تلاش ما این است که با ارائه بازی خوب قهرمانی را به دست آوریم.

عباسی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه شما همیشه از بازیکنانی استفاده می‌کنید که خودتان از سن پایین با آنها کار کرده‌اید، چطور شد بازیکنان دیگری را جذب کرده‌اید، عنوان کرد: من همیشه ترجیح می‌دهم از پایه کار کنم، اما زمانی وجود دارد که لازم است شما از این وضعیت خارج شوید. برای اینکه زیاد خسته نشوم بازیکن جذب کردم و از حضور آنها در تیم کوشا خوشحالم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان کوشا سپهر سبلان در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه به فکر جذب بازیکن خارجی هستید یا خیر، یادآور شد: اعتقاد دارم پولی که قرار است صرف بازیکن خارجی شود، بهتر است در داخل مورد استفاده قرار بگیرد. البته گاهی اوقات اسپانسرها به جذب بازیکن خارجی علاقه نشان می‌دهند. هاسمیک بازیکنی که فصل قبل با ما کار می‌کرد در تماسی که با مسئولان باشگاه داشته اعلام کرده تمایل دارد حتی بدون پول برای ما بازی کند. او گفته فصل خوبی را در کنار بازیکنان ایرانی داشته و دوباره تمایل دارد به ایران بیاید.

منبع:فارس

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.