تاریخ: 2015-10-06 شناسه خبر: 11922

تهرانی ها قهرمان رقابت های نجات غریق کشور شدند

غریق نجاتبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ در دهمین دوره از رقابت ها قهرمانی کشور نجات غریق بانوان،  تهرانی ها با 70 امتیاز در جایگاه نخست و استان های فارس با 57 امتیاز و البرز با 42 امتیاز به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در این دوره از رقابت ها در ماده پرچم در ساحل، سیده مهدیه اسماعیلی از بوشهر مقام اول را کسب کرد، الهام زینلی از تهران بر جایگاه دوم ایستاد و فریده نوریان از همدان بر سکوی سوم این رقابت ها تکیه زد.

در ماده 90 متری سرعت تیمی نیز همدان اول شد و خراسان رضوی و تیم بوشهر به ترتیب در جایگاه دوم و سوم این رقابت ها استادند.

همچنین در ماده 90 متری انفرادی، سهیلا مرادی از همدان سکوی نخست رقابت ها را از آن خود کرد، الهام کاکلی از البرز بر جایگاه دوم ایستاد و الهام زینلی از تهران جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

در ادامه این مسابقات در ماده شنا در موج نیز زهرا حسین زاده از فارس اول شد، رها طبیب از تهران در جایگاه دوم ایستاد و سمانه حشمت زاده از البرز به مقام سوم دست یافت.

گفتنی است: دهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور، نجات غریق بانوان از 11 تا 14 مهر ماه با شرکت 32 استان از سراسر کشور به میزبانی مازندران (ساری) برگزار شد.

این رقابت ها در رده های سنی بالای 16 سال برگزار شد و تمام شرکت کنندگان دارای کارت نجات غریق بودند و اگر افراد بدون داشتن این کارت برای شرکت در مسابقات ثبت نام می کردند اجازه حضور در این رقابت ها به آنها داده نمی شد.

لازم به ذکر است: این قانونی است که در مسابقات جهانی هم لازم الاجراست.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.