تاریخ: 2015-10-06 شناسه خبر: 11942

نفرات دور دوم تنیس قهرمانی آسیا مشخص شدند

تنیسبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ نخستین روز از سومین مرحله  رقابت های تور تنیس زیر ۱۴ سال آسیا (یادواره جان باختگان حادثه منا ) که پیش از این به تعویق افتاده بود امروز به میزبانی هیئت تنیس آذربایجان شرقی با انجام هشت بازی در بخش دختران برگزار شد.

در این مسابقات مهتا خانلو با پیروزی مقابل آیناز خاوندی به مرحله بعد صعود کرد.

همچنین ملینا زنجانی مقابل  هانیه یاری به پیروزی رسید و کیانا غفرانی  مقابل دنیا عامری  به برتری دست یافت.

الهام احمدی مغلوب مشکات زهرا صفی شد و دریا موستوفی در مقابل لاچین افشین تن به شکست داد. 

نیلوفر قاسم علی پور هم در برابر اسما خالقی به پیروزی رسید و پرنیا رکن آبادی توانست هستی دینی را مغلوب خود کند.

مهشاد شعیبی هم توانست ملینا دینی را از پیش رو برداشت.

به این ترتیب  نفرات برتر  به مرحله دوم این مسابقات که قرار است از صبح فردا در محل برگزاری رقابت ها انجام  شود راه یافتند.

در ادامه این رقابت ها نیز در قسمت  دوبل ترکیب مهتا خانلو و مهشاد شعیبی در مقابل ترکیب هستی دینی و آیناز خاوندی، ترکیب اسما خالقی و هانیه یاری با تیم  کیانا غفرانی و ملینا زنجانی روبرو خواهند شد.

الهام احمدی و پرنیا رکن آبادی مقابل لاچین افشین و نیلوفر قاسم علی پور صف آرایی خواهند کرد. همچنین نیا عامری و دریا موستوفی در مقابل ملینا مهرانی و مشکات زهرا صفی قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است که مرحله دوم این رقابت ها فردا در محل برگزاری مسابقات انجام خواهد شد.

یاد آور می شود؛ مدیریت این رقابت ها بر عهده نور الله طاهری است و سینا ابراهیمیان داور نشان سفید کشورمان به عنوان سرداور ، علی تهرانی به عنوان دستیار سرداور، مجید چرندابی، اسماعیل داورپناه ، پری رخ احمدی، ثمر جوانکار، آیدا جلیل پور و گیتی ایران تاج به عنوان داور در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.