تاریخ: 2015-10-07 شناسه خبر: 12012

با این ترفندها لاغرتر دیده شوید

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ اگر میخواهید اندامتان زیباتر جلوه کند این مطلب را بخوانید.

به بلندی لباس توجه کنید
دامن
 اگر می‌خواهید لاغرتر به نظر برسید از پوشیدن لباس‌های گشاد و بسیار بلند که تا کف پای شما می‌رسند خودداری کنید. در عوض جین‌های تیره رنگ انتخاب کنید که قد آنها تا قوزک پا با چند سانتی متر پایین‌تر باشد. اگر این جین‌ها با کفش‌هایی با پاشنه‌های مشکی، بوت‌های تا روی قوزک یا کفش‌های تخت پوشیده شوند، بدن شما را کشیده‌تر نشان خواهند داد. در انواع دیگر شلوار نیز همین قانون حکمرانی می‌کند. رنگ مشکی و سرمه‌ای بهترین انتخاب است، کاملاً ساده و بدون پلیسه. بیشتر لباس مجلسی بلند هستند پس گزینه مناسبی برای لاغر نشان دادن است.

 کفش‌های پاشنه‌دار
شلوار
کفش‌هایی انتخاب کنید که علاوه بر پاشنه بلند رویه‌های کوتاه داشته باشند. پوشیدن این نوع کفش‌ها با دامن، پیراهن و شلوارک باعث کشیده دیده شدن پاها شده و اگر کفش با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد خطای دید بیشتر است و شما لاغرتر دیده می‌شوید.

 فیت بودن
یکی از مهمترین نکات برای لاغر به نظر رسیدن فیت بودن تمام لباس‌های شماست. یعنی لباس‌ها باید کاملاً به شما سایز باشند، نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد. اگر برای این کار مجبور هستید یک خیاط عالی پیدا کنید و با او دوست صمیمی شوید، حتماً این کار را انجام دهید چون به او نیاز دارید.

 لباس‌های شب را دست کم نگیرید
عموم مردم تصور می‌کنند که خانم‌های کمی چاق نمی‌توانند لباس‌های بلند بپوشند، اما این کاملاً اشتباه است بلکه یک لباس شب کاملاً بلند و راسته می‌تواند شما را لاغرتر و قد بلندتر نشان دهد.
با این لباس‌های ماکسی بهتر است کفش‌های پاشنه‌دار استفاده شود نه کفش‌های تخت. با دامن‌های ماکسی نیز بهتر است بالاتنه‌های کاملاً فیت بپوشید و بلوز خود را داخل دامن بگذارید، البته کت‌های چرم کوتاه نیز پیشنهاد می‌شود که در سال های 2014 و 2015 نیز طرفداران بسیاری داشته است.

سر تا پا مشکی
لباس مشکی
پوشیدن لباس سرتاپا مشکی ( یا رنگی بسیار تیره ) از قدیمی‌ترین و شیک‌ترین روش‌هاست.  شما به سادگی یک پوشش عالی خواهید داشت و شما را لاغرتر نشان می‌دهد. توجه کنید که در پوشیدن تمام مشکی باید از انواع پارچه استفاده شود. مثلاً جین مشکی، پیراهن نخی مشکی با کت چرم. اگر همه از یک جنس پارچه انتخاب شوند زیبایی چندانی نخواهند داشت.

 شلوارهای فاق بلند
شلوار
شلوارهای فاق بلند اگر درست پوشیده شوند شما را قد بلندتر نشان می‌دهند. بهتر است مشکی یا رنگ تیره باشند و کاملاً جذب. از شلوارهای کمر کش یا تمام دکمه استفاده نکنید، بهتر است زیپ داشته باشند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.