تاریخ: 2015-10-07 شناسه خبر: 12023

برنامه مرحله دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی

فوتبال ساحلیبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ مرحله دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان در فصل 95-94باشگاه شهرداری بندر عباس در استان هرمزگان میزبان گروه الف مسابقات و باشگاه آرسن میناسیان مروارید خزر در استان گیلان به عنوان میزبان دور دوم لیگ معرفی شدند.

همچنین اعلام امتیازات تیم ها در مرحله اول به ترتیب قرار گرفتن در جدول رده بندی به این صورت است:

در گروه الفبه ترتیب شهرداری بندرعباس با 9 امتیاز، حرم گناوه 6 امتیاز، هیات شیراز 3 امتیاز و شهید نوروزی چلیچه صفر امتیاز را از آن خود کرده اند.

در ادامه رقابت ها در گروه ب نیز سبحان تیران با کسب 9 امتیاز، آرسن میناسیان مروارید خزر 9 امتیاز، فارسان چهارمحال با6، هیات کرمان 6 امتیاز و خزرپوشان مازندران بدون امتیاز هستند.

لازم به ذکر است نماینده و ناظر داوری فدراسیون در گروه الف رقیه پرتوی و در گروه ب  بنفشه شهیدی تعیین شدند.

همچنین مسابقات در گروه الف از تاریخ  25 مهر ماه آغاز می شود که ترتیب شماره تیم ها و برنامه مسابقات در هر گروه روز قبل از شروع مسابقات توسط نماینده فدراسیون در استان میزبان قرعه کشی می شود و تیم میزبان حق انتخاب ساعت بازی را دارد.

در گروه ب نیز مسابقات از 24 مهر ماه آغاز می شود. در این گروه نیز ترتیب شماره تیم ها و برنامه مسابقات در هر گروه روز قبل از شروع مسابقات مشخص خواهد شد.

شایان ذکر است؛ تیم سقوط کننده در این دوره از مسابقات بدلیل عدم برگزاری مسابقات دسته اول وجود ندارد.

همچنین تیم ها موظف هستند تا آخرین روز در مسابقات حاضر شوند در غیر اینصورت مشمول جریمه انضباطی خواهند بود.

یادآور می شود: پس از اتمام مسابقات در مرحله دوم، دو تیم صدر جدول از هر گروه به مرحله نهایی مسابقات صعود می کنند.

بنابراین تیم ها فرصت دارند تا درخواست خود را مبنی بر میزبانی مرحله نهایی بصورت مکتوب ظرف مدت سه روز پس از اتمام مسابقات از طریق هیات فوتبال استان به فدراسیون ارسال کنند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.