تاریخ: 2015-10-08 شناسه خبر: 12059

قتل کودک 17 ماهه به خاطر گریه

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ اعتیاد به مواد مخدر باز هم فاجعه آفرید. خانم ” الیسا جونی گوست ” 20 ساله اهل ”  واشنگتن -امریکا” به اتهام قتل پسر همسرش ” درو هتو ” 17 ماهه بازداشت شد .

براساس گزارش پلیس این خانم و نامادری سنگدل  هنگامی که ” درو ” به همراه پسر او در حال بازی کردن بودند بر سر اسباب بازی با یکدیگر دعوا کردند .
برای تنبیه ” درو ” شروع به کتک زدن او کرد به طوری که با وارد کردن ضربات لگد به شکم کودک و ایجاد جراحت شدید داخلی باعث مرگ ” درو ” شد .

پلیس در ادامه افزود ؛ پدر قربانی آقای ” درک ” که برای رفاه زندگی اعضای خانواده اش سخت کار می کرد و حتی به تازگی برای پیشرفت کار خود در دانشگاه برای ادامه تحصیل ثبت نام کرده بود هنگامی که در شب به خانه بازگشت و کودک خود را بیهوش یافت سریعا او را به بیمارستان کودکان در ” سیاتل ” انتقال داد اما کودک براثر جراحت شدید جان خود را از دست داد و پلیس همسر او را به عنوان متهم بازداشت کرد .

پلیس همچنین افزود در بازجویی به عمل آمده از ” جونی ” مشخص شد که او در حال عصبانیت به کودک حمله کرد و با ضربات لگد به شکم کودک جان او را گرفت و این در حالی است که مشخص شد جنایت کار به مواد مخدر اعتیاد دارد و چند روز قبل از این حادثه ، مبادرت به خودکشی کرده بود.

جنایت کار در توصیف چگونگی این جنایت گفت : هنگامی که ” درو ” شروع به گریه کرد من او را با لگد به طرف دیگر پرتاب کردم و همچنان که او بیشتر گریه می کرد من هم یشتر او را کتک زدم آنقدر که دیگر بیهوش شد .

” جونی ” در حال حاضر در حبس به سر می برد و به پرداخت یک میلیون دلار جریمه نقدی محکوم شد و به زودی در دادگاه محاکمه خواهد شد .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.